10.02.2010 / ravi Valu

Valu liigestes ja jalgades

Podagra võib tabada mis tahes liigest, kuid peamiselt neid, mis on rohkem koormatud. Hõresusmurrud on tavaliselt lülisambas, mille tõttu keha pikkus lüheneb ja selga tekib küür.

10.02.2010 / ravi Valu

Tugev valu roivas

Eestlastele on tagasihoidlikkus loomuomane ja nii me teinekord ei teagi kuidas suhtuda, kui imestatakse meie laste suurepäraseid tulemusi PISA testides, mis näitavad, et siin elavad targad inimesed ja meie haridussüsteem on kvaliteetne. Paljud näiteks osaledes suurõppusel Siil.

11.02.2010 / ravi Valu

Hingamine valu liigestes

Ärge kartke oma ortopeedilt asja kohta küsida. Öeldi, et pöördugu psühhiaatri poole. Lääne-Tallinna keskhaigla infektsioonhaiguste arsti Kerstin Kase sõnul on tegemist arstidele valusa teemaga.

11.02.2010 / ravi Valu

Uuglasmoosi valu liigestes

Kõige väljendunud patogeensuse potentsiaal ureaplasmosis on - mükoplasma suguelundite. Kõne siin on mitte-töödeldud ureaplasmoosi, see tähendab kroonilise ureaplasmoosi. Peamised neli vaadet: mükoplasma kopsupõletik, mükoplasmaliigid, mükoplasma genitalium, mycoplasma hominis. Urogenitaalsed ureaplasmoosi nakkus Urogenitaalne ureaplasmoos põhjustab urogenitaalse süsteemi haiguse ja edastatakse seksuaalseks. Kuna selline ureaplasmoos on mõned erilised iseloomulikud sümptomid ainult selle jaoks, võib diagnostika sageli olla raske.

12.02.2010 / ravi Valu

Uhisest valu alt

Kuigi NHL-i eri vormidel on mõned ühised jooned, erinevad haigused üksteisest selle poolest, millised näevad rakud välja mikroskoobiga vaadelduna, kuidas vähirakk kasvab ja kuidas kasvaja mõjutab organismi. Kuigi NHL-i aeglase kasvuga ehk madala pahaloomulisuse astmega vorme ei saa veel terveks ravida, on haiguse prognoos väga hea ja haiged võivad elada üle 20 aasta.

12.02.2010 / ravi Valu

Geeli kaest valu

Selline toimeainete kombinatsioon tagab kiire ja kestva valuleevenduse. I aste — nahk on hell ja punetab. Geeli ei tohi manustada lahtistele haavadele ega limaskestadele.

14.02.2010 / ravi Valu

Valu kevadel lihastes ja liigestes

Ja tundub, et ka arstide meelest on see lihtne haigus. See viib elukvaliteedi languseni, inimene ei suuda täita talle tavalisi funktsioone, kannatab mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt, tundes end peaaegu puudega. Ravivõimlemine säilitab liigeste liikuvust. Sagedamini valutavad liigesed kevadel või sügisel, mis on seotud õhurõhu erinevustega. Lisaks ärge unustage immuunsuse tugevdamist, viiruslike ja krooniliste haiguste õigeaegset ravi.

14.02.2010 / ravi Valu

Valu majanduskasvuga liigestes

Naise viies abikaasa oli valmis Peterit aitama. Raviga viivitamine süvendab haigust, vähendab inimese võimalusi tööle jääda, pikendab töölt eemalolekut ja raskendab rehabiliteerimist. Selles kavas võib kehtestada diagnoosimis- ja ravinormid, toetada kohalike omavalitsuste ning keskvalitsuse koostööd, töötada välja meetmed, mille abil arstid ja tööandjad saavad aidata kaasa luu- ja lihaskonna vaevustega inimeste tööle jäämisele ning naasmisele.

15.02.2010 / ravi Valu

Valu kate sormede liigestes

Erinevalt teist tüüpi artriidist on see haigus asümmeetriline, see tähendab, et kahjustusi täheldatakse ainult ühel käsivarrel. Kuid tegelikult pole see podagra, vaid suure varba artroos. Peopesa ja sõrmeotsad kaotavad tundlikkuse. Podagra Vastupidiselt levinud arvamusele kannatavad mehed podagra all sageli. Proovige oma elust alkohol ja sigaretid kõrvaldada ning rasvade vürtsikate roogade asemel lisage oma menüüsse rohkem köögivilju ja puuvilju. Valulikkus terav ja tõmblev, nahk punane ja paistes.

16.02.2010 / ravi Valu

Noelad valu liigeste valu

Operatsioonijärgsete valude pärast sai ta öösel vaid poolteist tundi magada. Stephen E. Isegi kui inimene sellest aru ei saa. Leidsin, et füsioteraapia on vajalik liigeste ja lihaste tugevdamiseks, nõelravi aga lihaste pingest vabastamiseks ja käe liikuvuse taastamiseks. See oli võitlus ajaga, sest mida vähem liiges liigub, seda rohkem tekib sidekudet, mis omakorda raskendab liigese liikumist ja aitab kaasa uue sidekoe tekkimisele.

16.02.2010 / ravi Valu

Kui valu polvede liigestes kui ravida

Kindlasti pead aga treeningukoormust vähendama, vältima mäkke ja mäest alla jooksmist, tegema põlvele külmi kompresse. Põlvede painutamisvõime säilib tavaliselt hästi, kuid artroos piirab just sirutust. Valgesõrmsus ehk Raynaud´ tunnus on märk veresoontekahjustusest. Mis on põlvevalu põhjused? Eriliste lahastega vähendatakse liigesevalu ning takistatakse liigeste väärasendite teket. Ravi eesmärk on võimalikult palju vähendada lapse vaevusi ja parandada haiguse kulgu.

17.02.2010 / ravi Valu

Valu vasaku ola ravi ulaosas

Seetõttu on selle patoloogia suhtes vastuvõtlikud igas vanuses inimesed, isegi lapsed. Kaelavalu on üsna levinud probleem, kuid vanematel inimestel tekib see sagedamini kui noortel. Kõige sagedamini käivitab järgmisele etapile ülemineku juba kahjustatud õlaliigese trauma või liigne stress. Oluline on tugevdada selja- ja abs-lihaseid. Kui selline tuum või järelejäänud "paljad" selgroolülid pigistavad neljanda, viienda või kuuenda emakakaela seljaaju närvi juure ja tekib õlavalu.

17.02.2010 / ravi Valu

Solvestab valu kriitika

Eriti ebamugavustunne on kõndimise ajal tunda. Sõltumatu diagnoos on vastuvõetamatu. Ravimit võetakse vastavalt arsti määratud sagedusele söögikordade ajal.

18.02.2010 / ravi Valu

Suu valu pohjus

Taevavähk Suulae vähk on pahaloomuline haigus, mis mõjutab suuõõne ülemise võlviku pehmeid ja kõvasid kudesid. Samuti võib hambaarst pidada vajalikuks ülitugeva valu foonil varem ravitud või krooniliste põletikukolletega hammaste eemaldamist, kuigi neid hambaid oleks võimalik ravida ja suus säilitada. Siis palub Karin hambaarstil välja tõmmata järgmise ja ülejärgmise hamba, kuid põrgulik valu ei kao ikkagi. Võimalikud uuringud alalõualiigeste haiguslike seisundite diagnoosimiseks: röntgenuuring lahtise ja kinnise suuga, et näha liigese asendit ja hammaskonda; kompuutertomograafia ehk KT uuring, et hinnata liigeste luulisi struktuure; magnetresonantstomograafia ehk MRT uuring, et näha liigesest tervikpilti; diagnostiline närviblokaad, mis aitab selgitada, kas valu on tingitud liigesest või lihastest; vereanalüüs, et välistada teiste haiguste olemasolu; artroskoopiline uuring — kirurgiline protseduur, mille käigus vaadeldakse liigeseõõnt spetsiaalse optilise instrumendi — atroskoobiga. Põletava suu sündroom Keelevalu ehk glossodüüniat nimetatakse ka põletava suu sündroomiks ingl burning mouth syndrome.

18.02.2010 / ravi Valu

Kiire lagunemise valu

Väga oluline on ka hammaste puhtuse kontroll peale hambapesu. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste ja veebilehe tingimustega.

19.02.2010 / ravi Valu

Salvi liigeste valu valu

Kindlasti on need toimeained omal kohal juba ennetustöö tegemisel. Foto: Shutterstock Kuula artiklit Valu leevendamiseks ja ära võtmiseks on kõige levinumad toimeained diklofenak ja ibuprofeen.

20.02.2010 / ravi Valu

Osteokondroosi valu geelid

Kõõluse-ligamentoosne aparaat tugevneb, kroonilised põletikulised protsessid peatatakse, valulikud aistingud, turse kaovad. Dr McKay oma artiklis "Tervislike sportlaste poolt kasutatavad põletikuvastased ravimid - valu puudumine?

20.02.2010 / ravi Valu

Valu olal ja kuunarnukis

Vigastused, nihestused, nikastused Õnnetuse tagajärjel tekkinud käsivarte ja õlakahjustused, hooletud teravad liigutused, intensiivne füüsiline koormus võivad tõsiselt kahjustada õlaliigest ja seda ümbritsevaid pehmeid kudesid.. Lateraalne epikondüalgia on küünarliigeses sagedaseim ülekoormusest tulenev valusündroom, harva esineb teda ka koos mediaalse epikondüalgiaga. Tugevamad lihased ennetavad hästi samasuguse valu esinemist tulevikus, isegi, kui jätkub eelnev füüsiline koormus ülajäsemetele. Sarnased probleemid võivad hõlmata ka vereringehäireid.

21.02.2010 / ravi Valu

Milliseid tooteid valu on vaja valu

Matemaatika õppimine on oma olemuselt järjepidev, st. Samuti tuleks eesnäärme suurenemine tuvastada varakult, et saada õiget ravi ja sellega tulevasi eesnäärme probleeme vähendada. Muus osas on aga tegemist väärt riistadega. Nüüd siis teine teema.

21.02.2010 / ravi Valu

Suhu avamisel valu

Kasvaja põse kõrva lähedal Lõualuu lähedal kõrva all oleva kasvaja 6 peamist põhjust Lõualuu lähedal kõrva all olevad kasvajad ei pruugi põhjustada tõsiseid terviseprobleeme ega pruugi põhjustada patsiendile tõsist ebamugavust, tõsiste komplikatsioonide vältimiseks tuleks siiski teha täpne diagnoos ja arsti juurde pöörduda. Põletiku ja viirushaiguste korral toimub ravi spetsiaalsete ravimitega, tsüsti ja pahaloomuliste kasvajatega, kasvaja eemaldamiseks on vajalik operatsioon. Pahaloomuline kasvaja Sarkoom on sel juhul üks levinumaid vähiliike, see moodustub sidekoest ja viib tükkide ja tükkide moodustumiseni. Kasutage apteegist saadavaid mittesteroidseid põletikuvastaseid ravimeid, et vähendada valu ja põletikku antud piirkonnas.

1 2 3 4 5 6 7 8