Unibetlink icon

100% esimese deposiidi boonus

Unibetis registreerimine on kerge ja lihtne protsess. Teilt palutakse esitada põhilised isiklikud andmed ja kui teil on mingil hetkel probleeme uue konto loomisega, saate abi samm-sammult juhendist. Kui see ei aita piisavalt, pakuvad nad nii kohalikku Ühendkuningriigi telefoniabi kui ka rahvusvahelist numbrit, sealhulgas faksi (tõesti faks?). Lisaks on abi saadaval e-posti teel ja see on olemas 24 tundi ööpäevas. See võttis neile mõni tund aega, et vastata meile, pole just halb.

Unibeti ülevaade – pakkumine uutele klientidele

Unibet on suurepäraselt kujundatud veebisait, mis ilmneb alates hetkest, kui te esimest korda kodulehele satute. Kõigepealt on värviskeem uskumatult meeldiv, roheline ja valge teema, mis on silmadele kerge; mõned teemad võivad olla ebamugavad või igavad, nii et on väsitav tundide kaupa selle vaatamine, jälgides erinevaid kihlvedude turge, kuid Unibet väldib seda küsimust kaunilt. Lisaks värviskeemile on Unibeti kujundus väga hõlpsalt navigeeritav nii töölaual kui ka mobiilseadmetes. Ekraani ülaosas olevad kastid – Sport, kasiino, Live-Kasiino, Mängud, Bingo ja Pokker – kujutavad endast saidi peamisi valdkondi ning klõpsates ükskõik millisel suvalisel jaotisele saate kiiresti ja sujuvalt laaditud sektsiooni.

Isegi kui sa oled esmakordne kihla vedaja, leiad, et Unibet teeb kindlaid panuseid ja neid on lihtne mõista. Ennustused esitatakse selgelt koos valikuvorminguga, mida ajakohastatakse vajaduse korral. Võite otsida konkreetseid meeskondi või mängijaid, kasutades otsingufunktsiooni, kui soovite panustada kihlvedu kiirustades. Kui spordikihlveod pole nii huvitavad, saate mängida kasiino mänge, bingot ja pokkerit saidil. Kasiinos olles võite sukelduda suurimate kaubamärkide videomängusüsteemidesse, mis kõik on sujuva jõudluse ja uimastavate visuaalidega, samuti traditsiooniliste lauamängudega (rulett, blackjack jne)

Märkimisväärsed Tingimused: ainult uued kliendid. Vanuses 18 aastat või vanemad. Asukoht Ühendkuningriik. Ainult ennustused, mille koefitsient on 2/5 (1.40) või suurem, loetakse arvestatuks. Ainult ennustused, mis on arveldatud boonuse kehtivusajaga 30 päeva, loetakse arvestatuks. Spordikampaania: panusta oma boonust 6 korda. Kui olete saanud 10 boonuspunkti, peate boonustingimuste täitmiseks panustama 60 krooni. Lubatud on ainult üks boonus konto kohta. Mõned maksemeetodid on välistatud.

Sa ei saa oma boonus raha välja võtta enne, kui olete boonuse ära kasutanud (või kui olete selle tühistanud või kui see on aegunud). Spordiennustusi arvestatakse ainult siis, kui need on arveldatud. Saate boonuse, kui olete valinud, ja sisestanud vähemalt 5 £ hoiusesse

Unibet Sport Markets

Näiteks kui valite Unibet Spordi sektsiooni, suunatakse teid ülemaailmse kihlveo põhikeskusse. Ekraani vasakul küljel leiate erinevate sporditurge, mis pakuvad võimalusi panuste tegemiseks, sealhulgas jalgpalli, korvpalli, pesapalli, poksi-, golfi ja palju muud. Võite kihla vedada üritustel üle kogu maailma, Suurbritannia suurimatest jalgpallivõistlustelt, Ameerika tennistest ja NBA mängudest. Sellise hulga valikutega saab iga liige leida spordiala, mis talle meeldib. Riiklikud ja rahvusvahelised turud tagavad, et võite panustada mis tahes meeskonnas, jooksjal või mängijal, kellel on parimad koefitsiendid, mitte piiratud asukoha järgi. See on lihtne. Kuigi küllaltki lihtne on sirvida lähitulevikus kavandatud sadade sündmuste keskel, võite tegelikult panustada juba käimasolevatele sündmustele.

Need live-kihlveod on äärmiselt populaarsed ja saadaval Unibeti mängude panuste all. Kui klõpsate sellel jaotisel, näete sellel mitmeid erinevaid mänge,võidusõiduvisiite ja matše. järelejäänud aega, koefitsiente ja palju muud on kõik ühes kohas. See on ideaalne, kui olete konkreetse sündmuse algusest ilms jäänud või soovite oma meelt algsest muuta. Näiteks kui sa soovid võtta tagasi panust hobusele, mis ei tundu enam võitja, siis nagu te esimest korda arvasite, võite panustada ennustatavasse võitjasse. Kuigi te kaotate selle esialgse kihlveo ikkagi, võite saada sellest midagi tagasi. Samuti võite proovida Unibeti raha väljavõtmis võimalust, kui soovite oma praeguste võitudega väljuda.

Unibeti hobuste võiduajamine

Me pöördume meie hobuste võidusõidu eksperdi Stephen Harrise poole, et saada eksperdiarvamust Unibeti hobuste võiduajamissektsioonist …

“Unibeti spordikihlveod on hobuste võidusõidu hinnakujundusele suhteliselt uued ja kipuvad nii hinnakujunduses kui ka pakkumistest, mida nad mängijatele pakuvad, olema ettevaatlikud. Sait ja formaat on värskendavalt otsekohene ja mitmetasandiliste reklaamidega, on lingid kasiinodele ja mängudele (see võib häirida võistlussõidu panustamise üritamist ja teiste saitide sirvimist). ”

“Ettevõte ei ilmu hinnavõrdlussaitidesse ja on harva saadaval läbiöö järgmisel päeva võidusõidu jaoks. Neid ei ole arusaadavalt huvitatud ratsutanus ärist üldse ja on teadaolevalt raske kiiresti piirata kedagi, kes ei sobi lõbusõidu mängija ideaalse profiiliga kokku. Kokkuvõttes on tõenäoliselt liiga vara Unibet’i võidusõiduteenuse hinnata, kuid mulle jääb mulje, et see on madala tähtsusega võrreldes nende suurepäraste spordikihlvedude pakkumiste ja hindadega. ”

Unibeti ülevaade – Unibeti ennustuse tööriistad

Unibet muudab kihla vedamist pisut lihtsamaks (ja rohkem kaasavaks) oma tööriistadega. Näiteks võite vaadata meeskondade, mängijate ja teiste osalejate statistikat igal ajal, klõpsates graafiku ikoonile; see viib teid teisele lehele, andes teile teavet valiku madalseisust.

Ka otseülekanne on saadaval. See võimaldab teil vaadata mänge, võistlusi ja palju muud reaalajas, otse oma mobiilseadmes või töölaual; see on ideaalne ürituse nautimiseks kõikjal, kus te viibite. Kui olete mures töölt puudumise pärast või soovite lihtsalt voodis lõõgastuda, on see suurepärane võimalus. Kas peate maksma? Ei, aga kui soovite otseülekannet kasutada, peate oma kontol omama kas raha või pannud eelmise 24 tunni jooksul sündmusele vähemalt 1-kordse panuse.

Unibet pakub konkreetsete sündmuste jaoks erinevaid panustamisvõimalusi. Näiteks, kui soovite teha panuse tennisevõistlusele, võite vabastada panused pangaartiklite, seadistuste, sobitamise ja muu läbi. See on suurepärane võimalus, mis võimaldab kogenud kihlvedude fännidel laiemat valikut võimalikke võitude jaoks.

Teie Unibeti panganduse võimalused

Unibet pakub muljetavaldavaid panganduse võimalusi, kuigi need ei paku sama palju valikuvõimalusi nagu mõned teised konkurendid. Kuid vaatamata sellele väikesele miinusele, on need mitmekesisuse tõttu kättesaadavad paljudele klientidele. Vaatame hoiuste sisestamise ja väljavõtmise protsessi.

Kuidas hoiustada

Unibeti hoiuse tegemiseks lihtsalt registreerige kasutajaks või logige sisse; alustamiseks peate klõpsama vahekaarti “Minu konto” ja seejärel soovitud makseviis. Kui olete oma makseviisi valinud, viiakse teid läbi asjakohase protsessi, mis varieerub sõltuvalt sellest, millist võimalust te soovite kasutada. Teilt palutakse sisestada oma deebet- või krediitkaardi andmed, kanda raha oma pangakontolt või kasutada ewallettit. Hoiuste tegemiseks saate valida Visa, Maestro, MasterCard, Skrilli, Netelleri, Ukashi, pangaülekande ja PaysafeCardi vahel. Mõlemal on oma töötlemisaeg, kuigi see toimub suhtelist kiiresti (kui mitte kohe) ja lisatasusid ei võeta.

Kuidas raha välja võtta

Kui soovite oma Unibeti kontolt raha välja võtta, peate selleks väljamakse sooritama. See toimib sarnaselt fondide hoiustamisele, kuigi teil on vähem valikuid. Praegu on väljamakseks saadaval ainult Neteller, Skrill, kaart ja pangaülekanne. Jällegi minge jaotisesse Minu konto ja leiad, et väljamakse on kiire ja lihtne. Võite ka võõrkeeleprotsessi alustamiseks kasutada Unibeti raha väljavõtmise võimalust.

Reaalajas voogesitus Unibetiga

Igasugusele online-kihlveovahendajale on see alati suurepärane lisaboonus, teil on Unibetiga saadaval mitmesuguseid otseülekandeid. Kui teil on Unibeti kontol raha või kui paned panust 24 tunni jooksul enne sündmust, mida soovite vaadata, siis on teil juurdepääs valitud otseülekandega voogele.

Otseülekanne on saadaval terve hulga spordiürituste ja muude ürituste jaoks. Jalgpall, hobuste võidusõit, korvpall ja tennis on vaid neli spordiala, mida vaadata Unibet TV-st. Unibeti võimalused on laiad, pakkudes palju rohkem vooge võimalusi kui paljudel nende konkurentidel. Kui otsite head kihlveovahendajat, millel on fantastiline voogesituse juurdepääs, võite selle leida siit.

Reaalajas panustamine

Ennustuste mängimine on uskumatult populaarne viis panustuse tegemiseks. Ükskõik, kas otsite suurt tõenäosust või parandada hoiuse seisu eelmiste panuste tõttu, kihlveod otseülekande teel, võivad pakkuda suurepäraseid kasumit teenivaid võimalusi.

Unibet pakub fantastilisi in-mängu panustamisteenuseid. Unibeti reaalaja-kihlvedude teenus sobib kõigile populaarsetele spordialadele – näiteks jalgpallile, tennisele ja korvpallile – ja ka mitmesugustele sündmustele.

Mobiiliga panustamine

Kas soovite kiirelt panust teha? Unibet pakub põhjalikku mobiilimänguteenust kas oma veebisaidi mobiiliversiooni või spetsiaalse rakenduse kaudu.

Unibeti pakutav spordirakendus on saadaval nii iOS kui ka Androidi seadmetele. Lihtne allalaadimine võimaldab rakendusega hõlpsamini ja kiiremini pääseda oma Spordiennustuste kontole, panustada panuseid, teha hoiuseid ja raha välja võtta. Teine boonus on, et Unibet TV on saadaval ka oma mobiilseadme kaudu. Ükskõik kus te võite olla, saate nautida kõiki Unibeti töölauakomplekti eeliseid oma mobiiltelefonis!

Panuse panemine Unibetis

Mis tahes spordialal kihlvedude tegemiseks vaadake turge, et leida sündmus, mis teid haarab. Kui olete NBA fänn, võite tõenäoliselt panustada Orlando Magic’i või Chicago Bullsi mängu; kui sa armastad golfi, võiksite panustada viimati avatud turniirile. Lihtsalt võta aega ja otsi erinevaid võimalusi, ja kui leiad meeskonna või mängija, kellele soovite panustada, klõpsake sellel (või puudutage mobiilikasutajate puhul). Seejärel lisatakse see teie ennustustellimusele – saate lisada veel järgnevaid ennustusi ja sisestada oma eelisosaluse.

Nii tehes, kuvatakse teie potentsiaalne väljamakse. Kui oled sellega rahul, klõpsake nuppu “panuse panemine”! Kui ennustused on pooleli, võite kasutada Unibeti väljamaksevõimalust, et võtta kogunenud võit enne sündmuse lõppu välja.

Ja mis tahes spordialale panustades, veenduge, et tutvute, enne kihlveo tegemist, kihlveoekspertide tasuta näpunäidetega.

Unibet Aston Villa sponsorlus

Unibet on Inglise meistrivõistluste klubi Aston Villa särgi sponsor 2017./18. hooaja jooksul, kuna klubi taotleb tagasi pääseda Premium Liigasse.

Kuigi Aston Villa on üks inglise jalgpalli kuulsaimatest klubidest, on Unibet kiiresti kasvanud, et olla üks suurimaid kihlveovahendajaid maailmas.

Unibet sponsoreerib Aston Villa Naisi kogu 2017. aasta jooksul kampaania raames, et teenida edutamist FA WSL-1.

Korduma kippuvad küsimused

Kas Unibeti boonuskood on olemas?

Uutele klientidele, kes registreeuvad Unibeti, on olemas boonuskoodid. Kuid igal riigil on eraldi boonuskood. Oma leidmiseks klikkige sellel lehel leitud lingil – teie boonuskood kuvatakse ekraanile, kui me suuname teid Unibeti veebisaidile.

Kas Unibeti jaoks on olemas rakendus?

IOS-i ja Android-kasutajate jaoks on teie Unibeti kontoga seotud rakendused. Lisateavet oma mobiili ja rakenduse valikute kohta leiate meie ulatuslikust juhendist siit.

Unibet – meie eksperdi otsus

Me ütleksime, et Unibet’iga liitumisel on teil üsna kindel kihlvedu, kus on palju laiahaardelisi ja huvitavaid panustamisvõimalusi ning mitmeid kihlvedude turge, et saaksite kohe panustada. Pole ime, et nii paljud inimesed on rahvusvaheliselt kasutanud ja usaldanud Unibeti, nagu ka mina.

Plussid ja miinused

  • Kihlvedude turgude lai menüü.
  • Kõrge profiiliga bränd.
  • Super eksootiliste kihlvedude turgude valik.
  • Võib-olla ei ole parimaid võimalusi professionaalsetele mängijatele.
  • Piiratud juurdepääs mõnes riigis.
  • Mõni piiratud pangavõimalus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *