Solid Provider
  • Bonus program
  • Customer service
  • Offers
  • Security
  • Odds
  • Live betting
4.2

Meie hinnang

Paf kihlveoplatvorm on Soome mängurlus-sait, mis on välja toodud maailma 50 kõige populaarsema kihlveosaidi nimekirjas. Ettevõte asutati 1966. aastal ning on üks suuremaid toimivaid ettevõtteid Aladi saartel (Soomes). See online platvorm toodi turule 1990. aastal. Pakutud mängude hulgas leiduvad kasiinod, Interneti kihlveosaidid ja hasartmängud kruiisilaevadel. Ettevõte on tuntud Soome saartel humanitaar- ja muudele sotsiaalsete ürituste tarvis raha kogumise poolest. Populaarsuse kasvades rajas ettevõte kontorid Helsingisse, Madridi, Milanosse, Stockholmi ja Tallinnasse. Läbi aastate on online platvormiga liitunud tuhanded online-mängurluse entusiastid.

Muidugi tuleb Euroopa Jalgpalli spordiplatvorm esile ning valikus on arvukalt liigasid. Kohe ei pruugi märgata, kuid tegelikult leiate “More sports” lingilt väga põhjaliku valiku sporditurgudest. Lisaks saavad mängurid ühineda suurepäraste kasiinomängudega – Blackjack, Roulette, videopokker ja paljud muud. Eraldatud pokkeritoad on samuti kättesaadavad nendele, kes eelistavad võistelda teiste mängijate vastu. Meelelahutusmängude valiku osaks on ka loteriid ja Bingo.

Eelised ja puudused

Peamiseks argumendiks PAFis mängimise poolt on see, et tegemist on ainsa kihlveokontoriga, mis annetab kogu kasumi heategevuseks. Spordipakkumine on muljetavaldav ning turgude arv on üsna rahuldav.

Miinuseks on mobiil-versiooni puudumine. Samuti on maksemeetodite arv limiteeritud.

Hinnang ja kokkuvõte

See veebisait on loomulikult suunatud põhjariikide mängijatele ja paljud mänguautomaadid on seotud kohalike populaarsete teemadega. Niipea kui antakse välja uued tiitlid, kaasab PAF neid eriprogrammidesse ning see on aeg, mil kasiinosõbrad saavad võimaluse nõuda suuremaid boonuseid. Nõuded kihlvedudele erinevad sõltuvalt boonuse tüübist, kuid üldiselt tuleb kombineeritud summasid läbi mängida paar korda, enne, kui lubatakse boonused sularahana välja maksta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *