Boonused uutele liitujatele ja tasuta panustamine Optibet’is

Optibet üritab oma positsiooni Baltimaades tugevdada, veendades Euroopa kliente, et nad on proovimist väärt. Suur boonus peaks seda saavutama, kuid see on osaliselt edukas, arvestades asjaolu, et see on kättesaadav ainult Soome, Eesti ja Läti elanikele. Boonus on 100 eurot, mis antakse neile, kes teevad vähemalt 10 euro suuruse tingimustele vastava sissemakse ja nende esialgsed investeeringud kahekordistuvad.

Raha krediteeritakse tasuta ennustuse vormis, samas kui panuste tingimused nõudvad mängijatel 10-korra panustamist. Minimaalne koefitsient 1,50 tagab asjaolu, et mängijatel pole lisatasu tühjenemist, eriti kui akumuleeruvad ennustused. Optibet peaks pöörama tähelepanu esimesele panusele, sest kui see on lahendatud, lahutatakse võistlused ja need jäetakse ainult kasumiga.

Mõnevõrra peaksid uustulnukad kasutama esimesest kihlvedusid kõige paremini ja võitma hüppeliselt usalduse, et saada pisut kõrgemat koefitsenti, et kasutada suuremat panust. Järgmiste sammude lõpuleviimine ei tohiks olla liiga raske, eriti kui kõik spordialad on kvalifitseeruvad ja piirangud ei kehti kindlustuslepingute tüüpide kohta. Optibet kasutab aeg-ajalt spordiüritusi, mis võimaldavad klientidel oma pangaarvet ümardada, kuid nende jaoks, kes laevad uuesti, ei ole spetsiaalset boonust. Õnneks võib GamblingJudge.com anda teile palju ettepanekuid boonuste taaslaadimiseks. Tutvuge Bet Tap, BetCris, TopBet või BetPhoenixiga, kus järgnevatel hoiustel saab boonust taaslaadida, hoides põnevust edasi.

Kihlveovahendaja peab veel välja selgitama ühtse lojaalsusskeemi ja siiani ei ole neil õnnestunud premeerida neid, kes kulutavad siin palju raha. Kuigi mõned kolleegid julgustavad kliente suurema kasu saavutamiseks avama VIP-staatust, ei toimi selline lojaalsuse püramiid Optibetis.

Muud hasartmänguvõimalused Optibet’is

Optibetil on kasvav võrgu kasiino, mida toetavad Aristocrat Online, Microgaming, Net Entertainment, Nordic Leisure, NY Gaming ja MediaLiveCasino. Pakkumises on ainult paar ettevõttes välja töötatud mängu, kuid nii paljude väljapaistvate arendajate valikul on pakkumine kõikehõlmav. Mänguautomaate on kõige rohkem, mis pole mingi üllatus, sest see on võrgu-kasiinode standardne lähenemine.

Net Entertainment pakub mõningaid parimaid järkjärgulisi jackpotte, samal ajal kui Microgaming kutsub mängijaid üles konkureerima kiirelt tõusvate hindadega oma Quickfire’i võrgus. Sõltumata sellest, milliseid mänge nad eelistavad, saavad mängijad, kes avavad siin reaalse konto ja hoiavad sellel kuni 100 eurot, 100% boonust vastavalt summale.

Boonuse väljavõtmine on lihtsam, kui see keskendub mänguautomaatidele ja kaardimängudele, mille panuse protsentuaalne osakaal on 100%. Lauamängud on vähem efektiivsed, seetõttu läheb mängijad boonuse suuruse ära kasutamiseks rohkem aega, kuid vähemalt nad saavad mängida neid mängei hiljuti kasutusele võetud live-kasiinos. Optibet kaalub võimalust lisada sinna ka bingo ja pokker, kuid siiani pole neid mänge saadaval. Suured bingo-toad nagu Unibet, 888, Ladbrokes või Bet365 ootavad teid, et saaksite oma vestluse nime ja ostaksite pileteid.

Plussid ja miinused Optibetis mängimisel

Optibet on ühendanud oma kliendibaasi mängijatega Lätist, Leedust ja Eestist, kuid Euroopas on see alles veel teeb edukat laienemist. Uute liitujate boonused on päris head, eriti neile, kes keskenduvad kasiinomängudele, kuid pokkeri ja bingo puudumine mõjutab neid, kes otsivad ulatuslikku hasartmängupaketti.

Spordi ja turgude valik on natuke ebapiisav, kui plaanite panuseid teha rohkem kui ainult jäähokile ja jalgpallile. Kohalikud liigad on suurepäraselt kaetud ja isegi väiksemateks jagunemisteks on saadaval live-kihlveod, kuid üldine pakkumine pole kaugeltki muljetavaldav.

Optibet töötab mõne tähtsaima tarkvaraarendajaga, mis selgitab, kuidas neil õnnestus mängude kogumit laiendada nii kiiresti. Kõik need on saadaval flash versioonis ja valdav enamus ühildub ka mobiilseadmetega, et neid mugavamalt kasutada. Nutikatele telefonidele ja tahvelarvutitele ei ole spetsiaalset rakendust ega reaalajas mängude vaatamiseks voogesituse funktsiooni.

Optibeti kontaktid

Veebileht on tõlgitud inglise, eesti, vene ja läti keeles, kusjuures viimane on vaikimisi saadaval ja klienditugi on saadaval kõigis eelpool mainitud keeltes. Mängijad, kes on vajavad abi, võivad oma küsimusi telefoni teel küsida või kasutada veebivestluse funktsiooni, kusjuures tasuta numbrit ei saa kasutada ka Baltimaade kliendid.

E-post on ka sobiv valik ja mängijad võivad oodata kiiret vastust isegi siis, kui nad postitavad oma küsimused või kommenteerivad Facebooki, Twitterisse või Google +.

Live chat: Jah

Inglise, vene, eesti

SUPPORT@OPTIBET.EE

+372 614 0033

Red Sports Limited, Sliema SLM1640, Bisazza Street, Sliema, Malta

Optibeti kampaaniad ja pakkumised

Kampaaniaid hetkel veel pole!

Optibeti välja- ja sissemakse võimalused

Vastavalt meie ülevaatele ei püüa Optibet liiga pingsalt tulla vastu mängijatele panganduse valdkonnas, ja hoolimata sellest, et see on mõnda nii juba aega olnud, pakuvad nad ainult pangaülekandeid ja krediitkaarte. Mängijad saavad kasutada Visa ja MasterCardi ülekannete jaoks, kuid ainult esimesed sobivad väljamakseteks, seega on pangaülekanded kohustuslikud. Ühtegi tehingut ei nõuta, kuid kliendid peaksid esmakordse rahaliste vahendite väljamakse ajal saatma kehtivate isikutunnistuste või passide skannitud koopia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *