Täielik ülevaade

Ettevõtte info

Optibet on Balti spordikihlvedude platvorm. Esimesed kaks veebisaiti – Läti ja Eesti omad – käivitati 2008. aastal maailma majanduskriisi ajal. Kuid kihlveovahendajal õnnestus ettevõttena toimima hakata ja turu käima tõmmata. Nüüd, kaheksa aastat hiljem, on Optibet loonud mõningaid pikaajalisi ja suuri traditsioone Balti turul. Just eelmisel aastal käivitas Optibet oma veebisaidi rahvusvahelise ingliskeelse versiooni Optibet.com. Kihlveovahendaja näitas, et ta on valmis võtma vastu maailma mängijaid ja otsustas, et on aeg heade tavade tutvustamiseks ja ettevõtte laiendamiseks. Praegu töötab dot-com versioon hästi ja kogub inimesi paljudest riikidest. Ettevõte on litsentseeritud Maltal, Läti ja Eesti jurisdiktsiooni alla. Kihlveovahendaja kasutab kümnendiku koefitsendi vormingut ja pakub mitut erinevat keelt kliendi maksimaalseks mugavuseks.

Veebisait on väga puhtalt ehitatud, kasutades peamiselt lihtsaid mustvalgeid värve. Koduleht sisaldab peaaegu kõike, mida mängija vajab viivitamatuks tegutsemiseks. Piltnupud ja bännerid viivad kliente oma lemmikpordist, elusate panuste või erinevate kasiinomängudeni, kaasa arvatud kõige kuulsamateni ja reaalaja omadeni. Peale tavapäraste asjade pakub Balti kihlvedude vahendaja soodustusi, mis muutuvad vastavalt tulevaste üritustega. Üldiselt on kasutajakogemus üsna hea. Kui klõpsate spordiennustuste jaotiste külastamiseks, siis saate terve valge lehe, millel on punased ja hallid nupud. Praegu on taust võetud lumepalli piltidest, et mängijad saaksid talvise spordi tunnetust.

Ennustusteave

Mängijad saavad võistelda suure hulga spordialadega Optibeti veebipõhises platvormis. Täpsemalt öeldes on saadaval mänge 26 ja kaks erinevat võimalust – Meelelahutus ja erisündmused. Nii et lisaks jalgpallile, sulgpallile, jäähokile ja tennisele võite mängida erinevatel valimistel ja meelelahutusüritustel. On alati hea, kui näete veebipõhiseid kihlveoettevõtteid oma sisu hoogustamisel. Sport on suurepärane, kuid raha tuleb teha ka poliitikast ja kinoanalüüsist. Samuti on kindel, et kiiresti palju lojaalseid ostjaid võita, on vaja teha võimalikuks rohkem varjatud spordialasid nagu futsal, põrandapall, biatlon ja jalgrattasõit. Mitte kõik selles maailmas ei ole populaarne spordiala. Samuti on saadaval reaalajas panustamine, mis on täiendatud lehe paremas servas asuva Twitteri vooguga. Otseülekanne pakub mitmesuguseid turge ja sporditüüpe, mille kasutamise lihtsustamiseks on tavapärane ajakava.

Optibeti kasiinot juhib kaks suurimat kasiinomängude pakkujat – Net Ent ja MicroGaming. Võimalik on mängida palju mänge, sealhulgas Glow, uued Guns N Roses slotid, Pyramid ja Starburst. Lisaks slottidele saavad mängijad valida erinevate lauamängude ja videopokkerite vahel. Kasiino lehe vasakus ülanurgas näete muutuvat bännerit, kus on viimase võitja nimi, kui palju nad võitsid ja millist mängu nad võitsid. Võite külastada ka kuulsuste saali ja näha kuu kõrgeimat võitu. Jaotises Live-Kasiino saate mängida Blackjacki ja Roulette’i ning nende variatsioone. Enamikul tabelitel on vähemalt 1 euro sissemakse, kuid on olemas tabelid minimaalselt 10 ja 25 euroga.

Koefitsiendid

Optibeti võimalused on suurepärased, tihti lähedased kihlvedude turul olevatele dinosaurustele nagu William Hill ja Bet365. Mõned parimad kihlveovahendaja pakkumised on Over / Under, Parem skoor, mitmesugused händikäpi, esimene ja viimane meeskond, kes ei saa ühtegi väravat. Euroopa panustamise turu marginaal ulatub jalgpallini märkimisväärselt. Lõppude lõpuks on see mandri kõige populaarsem spordiala. Nagu tavaliselt, pakuvad paljud mängud erinevaid turge ja erinevaid koefitsiente. Reaalaja kihlveod on parim viis teha kiirelt raha, kui teate, mida teete.

Turvalisus ja klienditeenindus

Optibet’i veebisait kasutab uusimat krüpteerimis- ja ohutustehnoloogiat. Thawte on kaitseprotokollide pakkujad. Lisaks 128-bitisele krüpteeringule on ettevõttel MGA-litsents – õiglane mäng ja usaldus on paljudel kihlveoettevõtjatel prioriteediks.

Klienditeenindusega saab ühendust iga päev kella 09.00-24.00 EET-iga. Mängijad saavad osakonnaga ühendust võtta e-posti, telefoni või veebivestluse kaudu. Esindajad on väga viisakad ja abivalmid.

Raha sisse- ja väljamakse võimalused

Mängijad saavad hoiustada ja välja võtta oma kontodelt raha, kasutades EURO vääringut. Kõige atraktiivsemad võimalused on saadaval; näete neid laual. Minimaalne sisse- ja väljamakse summa on 10 eurot. Tavaliselt toimub tehingu teostamine kohe ja tühistamine toimub ühe tööpäeva jooksul. Kliendilt tasu ei võeta. Parim on see, et maksimaalset väljamaksu summat ei ole.

Sissemaksu boonused ja lojaalsusprogrammid

Praegused boonuspakkumised on kõigis standardites päris head. Saate kasiinos tervitusboonust kuni 1000 eurot ja 200 tasuta keerutamist igas mängus. Lisaks soojale vastuvõtule saate praegu raha 50 eurot, kui Jokerit Helsinki mäng läheb võistlusse. Bisons Loimaa – kui teie meeskond juhtis 10 punkti võrra ja kaotas mängu, saate tagasimakse kuni 20 euroni. Teine raha väljamakse algatus annab teile 20 eurot tagasi, kui teie UEFA meistrivõistluste meeskond kaotas lisaajal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *