Olybeti boonuslink icon

Külastage Veebisaiti

Uute liitujate boonused ja tasuta panused Olybetis

Need, kes kasutavad ära oma uue-liituja boonused, leiavad, et kõigile ei ole pakuta spordialaseid boonuseid. Olybetison boonus esimese deposiidi eest kuni 100 eurot, mis sisaldab 10 korda panustamiskohustust, kuid see kehtib ainult Leedus, Soomes ja Eestis. Nii peavad teised mängijad otsima teisi kihlveovahendajate pakutavaid boonuseid. Mõned meie soovitused on: Sportbet.com, Sportsbook.ag või Bookmaker.eu – need võtavad vastu mängijaid kogu maailmast, sealhulgas USAst.

Olybt on suhteliselt uus kihlvedude vahendaja, mistõttu pole eriti šokeeriv, et nad ei ole palju mõelnud, kuidas lojaalsusskeemi produtseerida. Teisest küljest läheb püsiklientide jaoks eelisõiguse puudumine ja lojaalsuse premeerivaks muutmine maksma motiveeritud püsimängijaid . Neil pole isegi jätkuvat kampaaniat, nii et neil, kes on aktiivsed, ei ole juhuslike mängijatega võrreldes mingit eelist.

Muud hasartmänguvõimalused Olybetis

Olybetil on 200 eurone boonus, mis ootab neid, kes teevad esimese deposiidi võrgu kasiinos, olenemata sellest, milliseid mänge nad eelistavad. Ainus erinevus videokonverentsi, mänguautomaatide ja lauamängude fännide vahel on see, et viimastel on võimalus vahetada edasi edasimüügimänge. Spetsialistid on hästi väljaõppinud ja sõbralikud, et nad teaksid, kuidas saada mängijaid hasartmängu mängimise meeleolusse. Nad asuvad Baltikumis asuvates luksuslikes stuudiotes, mis loovad maastikuliste kasiinode atmosfääri.

Esimene tagatis kahekordistub, nii et mängijatel on kõik põhjused olemas, et investeerida vähemalt 200 eurot, kui nad kavatsevad kasiinomängudele keskenduda. Pokkerimängijad saavad veelgi rohkem, sest kuigi tagatisraha on sama protsendiga, on piirmäär 500 eurot. Panuste esitamise nõuete täitmine ei tohiks võtta liiga kaua aega, isegi kui sa soovid saada maksimaalset boonust, sest iga dollarit, mida Olybet väidab jagavat, hakatakse arvestama.

Olympic Online Casino’is on üle 150 kasiinomängu, sealhulgas kaasaegsed 3-D graafikaga mängud, mis on hiljuti välja töötatud. Spektripesa teisel otsal asuvad klassikalised mänguautomaadid, millel on kolm rulli ja vähem võidu kombinatsioone. Mitut mängijat pakkuv pokkerituba on nende uusim lisand ja koht, kus liikmed saavad suhelda oma eakaaslastega suhteliselt madalatel limiitidel.

Plussid ja miinused Olybetis mängimiseks

Olybet on ilmselgelt suunatud Euroopa klientidele ja eriti Balti riikide mängijatele, rõhutades seejuures kohalikku sporti. Jalgpall, korvpall ja jäähoki on siin lipulaevad spordis, kuid Ameerika spordi-ja hobuste võidusõitjad fännid on veidi pettunud.

Kasutajasõbralik kasutajaliides ja suurepärane veebisait aitab Olybetil jätta tugeva esmamulje, samas kui tundlik klienditeenindus aitab registreerimisega palju kaasa.

Kihlveovahendaja ei paku siin sportlastele panustajatele uue liituja boonust ega erilist stiimulit, kuid kasiino mängude ja pokkeri puhul on Olybet heldem. Selline kahepoolne lähenemisviis ei tee neid lemmik valikuteks neile, kes otsivad mitmekesisust, eriti lojaalsusskeemi puudumisel. Mobiilsete mängude mängimine on saadaval ja mängijad saavad kasutada nutitelefoni või tahvelarvutit, olenemata operatsioonisüsteemist, sest kõik Playtechi mängud peavad nendel seadmetel sujuvalt toimima.

Kontakt

Kuigi veebisait on saadaval soome, leedu, vene ja inglise keeles, võite ainult loota, et saate suhelda inglise keele klienditoe spetsialistidega. Need poisid on saadaval e-posti ja live-vestluse kaudu, kuid üllatuslikult pole telefoninumbreid mängijatele, et olla telefoniteel kättesaadav.

Kui teid ei pahanda vähem otsesesed suhtlusviisid, siis pakuvad Facebook, Twitter ja Google + võimalust isegi kõige keerulisemate probleemide lahendamiseks.

Live chat: Jah

Keel: Inglise, vene, leedu

Meil: support@olybet.com

Aadress: Pronksi 19, Tallinn, 10124 Harjumaa

 

Olybeti kampaaniad ja pakkumised

Ühtegi kampaaniat hetkel ei ole!

 

Raha sisse- ja väljamakse võimalused

Olybetil on ainult kuus makseviisi, kuid nii kaua, kuni mängijad saavad valida viisa, master-kaardi, pangaülekande, skrilli ja netelleri vahel, on neil vähe põhjust kurtmiseks. Need on väga tõhusad ja usaldusväärsed finantsinstrumendid, mille eest ei võeta hoiuste või väljavõtte eest komisjonitasu ega vähene 5-eurose piirmääraga. Tühistamisel peavad mängijad sularaha välja võtma vähemalt 10 eurot ja raha kättetoomiseks ootama mitte rohkem kui viis tööpäeva.

Valuuta EUR

Kõik raha väljavõtmise meetodid:

Visa, Mastercard, Pangaülekanne, Skrill (Moneybookers), Neteller

 

MEETOD-Min Väljamakse summa-Min Sissemakse summa, Töötlusaeg

Visa: 10 EUR- 5 EUR -0 kuni 5 tööpäeva

Mastercard: Teadmata- 5 EUR- N / A N / A

Skrill (Moneybookers): 10 EUR- 5 EUR- 0 kuni 5 tööpäeva

Neteller: 10 EUR- 5 EUR- 0 kuni 5 tööpäeva

Pangaülekanne: 10 EUR- 5 EUR- 0 kuni 5 tööpäeva

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *