Probleem on selles, et isegi kui Goalbet võimaldab klientidel üle kogu maailma siin mängida, välja arvatud Ameerika Ühendriikide mängijad, ei pruugi kõik need boonust saada. Tegelikult on sellest uue liituja kampaaniast täielikult välja jäetud enam kui 30 riiki, nii et need, kes elavad ühes nendest jurisdiktsioonidest, saavad mängida vaid nende endi poolt pandud raha eest.

Ei ole sellist asja nagu lae uuesti boonust nagu pakuvad 1bet2bet, Betcris või 5Dimes, nii et isegi kui olete ühes heakskiidetud riikidest Goalbet boonuse jaoks, peate kasutama ära selle ühe võimaluse, mis sul on. . Mobiilseadmetes tehtud ennustused võivad olla üsna lõbusad, kuid see ei käivitu mingit liiki boonust ja ega see ei üllata, kuid Goalbetil ei ole lojaalsusprogrammi, mis motiveeriksid VIP-staatusega pühendunud mängijad.

Muud Goalbeti hasartmänguvõimalused

Goalbet laienes suhteliselt kiiresti spordikihlvedude tegemisest kasiinomängudesse ja pokkeritesse ning tänapäeval on isegi lauamängude aficionado’de jaoks kasiino. Boonused on samad, sõltumata sellest, millist tüüpi mänge ja vastaseid eelistatakse, uute klientidega maksimaalselt 500 eurot. Neil on esimene deposiit 100% tagatud, nii kaua, kuni nad investeerivad vähemalt 20 eurot ja see summa on kahekordistunud.

Mänguautomaadid ja kaardimängud vastavad kõikidele panustamisnõuetele ja nende panus on sama. See tähendab, et te ei pea keskenduma žanrile, et te ei pruugi tunda või mängida mänge, mis sulle ei meeldi, et boonust muuta.

Kui tegemist on online pokkeriga, on asjad veelgi lihtsamad, sest vastavalt meie Goalbeti ülevaatele, mängijad saavad samalaadse hoiuse tegemisel 500 eurot, seejärel boonus järk-järgult suureneb. Nad saavad sisse osta turniiridel, istuda rahamängude lauas või mängida istuvalt ja lähevad ning koguvad punktid vaevata, kusjuures osa nende boonust vabastatakse, kui nad jõuavad teatud piirini.

Plussid ja miinused Goalbetis

Goalbettil on palju toredaid spordialade valikuid ja mängijad saavad panustada võitjate peale, ebasoodsate tingimuste, erinevate levikute ja tulemuse peale. Reaalaja panustamine on saadaval jalgpall, jäähoki ja tennise jaoks, kusjuures kõik spordialad toetavad ka reaalaja-voogesituse funktsiooni.

Mänge saab kasutada mobiilseadmete kasutamisel ja mängude reaalajas vaatamiseks samade vidinatega, nii et need, kes naudivad mugavust ja liikuvust, naudivad siin oma aja veetmist. Kihlveovahendaja vastab tööstusstandardile ja laiaulatuslikud Goalbeti teretulnud boonused võimaldavad teil püsida pinnal ja lisavõimalusi, olgu siis keskenduda spordikihlvedudele või kasiinomängudele.

Miinuseks on see, et veebisait on tõlgitud ainult kolmes keeles ja klienditugi on saadaval inglise ja saksa keeles. Fondist raha väljavõtmise kohta ei ole kunagi olnud ühtegi kaebust, kuid raha väljamakse loend on üsna piiratud.

Kontaktandmed

Võiks eeldada, et Goalbet paistab oma klienditoega silma, arvestades asjaolu, et nad on nii kaua olnud olemas. Üllatavalt ei paku nad reaalajas vestlusi ega telefoniteenust ning ainus viis nende spetsialistidega suhtlemiseks on kirjutades e-kirja.

Veelgi enam, nad ei ole ennast häirinud veebipõhise suhtlusvõimaluste loomisega sotsiaalsete võrgustikega ega Facebooki, Twitteri ja Google + kontoga.

Vestlus: Ei

Inglise, Kreeka, Saksa, Türgi, Eesti, Bulgaaria, Albaania, Horvaatia, Tšehhi, Taani, Hollandi, Prantsuse, Ungari, Itaalia, Poola, Portugali, Rumeenia, Vene, Serbia, Hispaania, Rootsi, Ukraina, Soome, Norra

 

Goalbeti kampaaniad ja pakkumised

Täiendavaid kampaaniaid veel pole!

Raha sisse- ja väljamakse võimalused

Goalbet võimaldab klientidel raha kanda kasutades pangaülekannet, moneysafe, paysafecard, ukash, viisa, mastercard, skrill ja neteller. Minimaalne deposiit peab ületama 10 eurot ja mängijad saavad raha välja võtta ainult 30 euro ulatuses, kuid mitte mingeid lisatasusi selle eest ei võeta. Elektroonilised rahakotid ja krediitkaardid lõpetavad tehingu vähem kui 24 tunni jooksul, samas kui need, kes eelistavad klassikalise pangaülekande lahendust, peavad ootama kuni kaks päeva.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *