Ülevaade Betsafe`ist – Kampaaniapakkumine

Meie isiklik arvamus

Betsafe on üks 50st maailma parimast kihlveokontorist. Ettevõte tõi oma online kihlveoplatvormi turule 2006. aastal ning teenis kiiresti enam kui 400 000 kasutajat rohkem kui 100st riigist üle maailma. Oma pühendumise ja usaldusväärse klienditoega näitasid nad mängijatele, et loodud sait on tööstusharu üks parimaid kihlveokontoreid. Äri omandati 2011. aastal Rootsi online-mängurluse konsortsiumi Betson AB poolt eesmärgiga suurendada turuosalust ning hetkel on see üks kõige kiiremini kasvavaid kihlveokontoreid Euroopas.

Väga lihtsa ja elegantse disainiga jääb sait hästi silma ning on esimesest pilgust näha, miks see on üks tööstuse parimaid. Sellel on isegi heleda ja tumeda teema valikud ka kõige nõudlikuma mängija mugavuse huvides. Pakutavateks toodeteks on spordikihlveod, live-kihlveod, kasiinod, live-kasiino ja pokker. Kõik sporditurud on traditsiooniliselt paigutatud lehekülje spordi jaotusesse. Vaid ühe klikiga on võimalik leida laialdane spordialade võimaluste valik.

Boonused

Kui te asuta Eestis, tuleb teil täita registreerimisvorm, teha esimene sissemakse ja teile antakse 100% boonust kuni 100€ kohta. See on eripakkumine Eesti turule, sest klassikaline boonus Betsafe’s on vähem kui 100€, kuid ettevõte on otsustanud julgustada Eesti mängijaid, mis on üsna sümpaatne. Firma pakub väga häid soodustusi ka Kasiinos ja Pokkeris. Soodustused muudab eriti ahvatlevaks see, et neid pakutakse peaaegu igale saidil olevale üritusele.

Kokkuvõte

Betsafe on imeline online kihlveokontor, mis käsitleb kõiki oma klientide kihlveovajadusi. Üks parimaid asju Betsafe süsteemi juures on see, et see on läbipaistev ja aus, seda eriti boonustega. Teenusel on väga selged kasutustingimused ja nad ei peida teie eest midagi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *