Betsafelink icon

No bonus at the moment

Mida Betsafe ennustused pakuvad

Kui online-kihlveovahendaja soovib tööstuse seas asutatud eliidiga ühineda, siis vajab see ka raskustes sobivat toodet. Betsafe spordikihlveovahendaja on kodu 35 erineva spordiala ja mitte-sportlikku kihlveo kategooriale, nii et tal on oma valik sortimentide järgi.

Jalgpallile pööratakse erilist tähelepanu. Betsafel on kõik peamised Euroopa ja Lõuna-Ameerikaga seotud liigad täielikult olemas. Siit leiate ka vähem tuntud liigad sellistest riikidest nagu Tuneesia, Kuveit ja Saudi Araabia. Loomulikult hõlmavad Betsafe jalgpalli ennustused ka kõiki Skandinaavia liigasid üksikasjalikult.

Panustajate jaoks, kellele meeldib mängida Ameerika areenil, on olemas väga hea valik, sealhulgas NBA, NFL, MLB, NHL ja MMA. Ja ka kõik teised põhitegevusalad: kriket, ragbi, Aussie reeglid, poks, tennis ja nii edasi. Lisaks A-Z sportlikule koosseisule saate panustada üritustele ka mis praegusel hetkel toimuvad , sealhulgas Prantsuse Open tennise, maailmameistrivõistluste, F.A. Cup ja Champions Liigs jalgpallile, kui mõndasi nimetada.

Me oleme natuke hämmastunud Betsafe’i hobuste võidusõidu üle või täpsemalt selle puudumise pärast. Kui ettevõte üritab tungida Ühendkuningriigi turule, tundub imelik, et ei pöörata tähelepanu kuningate spordialale. Me võime ainult eeldada, et selle praktika eesmärgiks on rohkem keskenduda jalgpallile, mis võib pikas perspektiivis isegi olla väga tark taktika. Seetõttu on üsna ilmselge, et kui te otsite spordikihlveovahendajat aiakaunistuste tegemiseks, pole Betsafe teie jaoks.

Veel üks võtmefunktsioon, mida kõik parimad võrgu spordikihlveovahendajad lihtsalt peavad pakkuma, on in-game panustamine. Betsafe pakub erinevatel spordialadel ja üritustel live panuseid, et rahuldada kasvavat nõudlust selle populaarse, uue kihlvedude meetodi järele. Kuid peame ütlema, et kuigi teenus on hea, kuna see on kiire ja seda on lihtne kasutada ning peatatud mängu aeg on minimaalne, pole tal kõiki Bet365 ja Betfairis leiduvat kella ja vile -väljaannete teenuseid.

Betsafe’i otseülekanne on nüüd paketi osa, mis kindlasti annab spordikihlveovahendajale täieliku tunde. Mõnda Euroopa ja Lõuna-Ameerika tippliiga jalgpalli saab voogesitada otse teie töölauale või mobiilseadmele. Seal on ka korvpalli, eriti NBA, tennis, sealhulgas muud põhilised mängud, võrkpall ja mitmed teised üritused.

Betsafe väljamakset on vaja parandada. Selle poliitika kohaselt “Betsafe väljamakse võib olla saadaval valitud eelmängude ja sissetulekutega spordialadel”. Samuti pole garantiid, et teie Betsafe väljamakse võetakse vastu. Ettevõtte reeglid on, et teie taotlus võidakse tagasi lükata isegi mängu väljastamise võimalust sisaldavas mängus. See on väga hall ala, mille peab ära fikseerima.

Erinevad Betsafe ennustusturud

Tänapäeva kihlavedajad vajavad valikuvõimalusi ja selleks on vaja laia turgude valikut. Turgu defineeritakse kindla panusega spordialale. Näiteks: esimene palli väravasse lööja jalgpallis ja esimene seti võitja tennises on mõlemad kihlvedude turud.

Selles valdkonnas pakub, bettingexperti arvates, Betsafe üle keskmise rohkem valikuid. Jällegi, selles tööstusharus on raske suurtele poistele vastu hakata, kuid oleks ebaõiglane öelda, et turgude arv ei ole piisavalt suur, et rahuldada enamuse panustajate vajadusi.

Tuleb märkida, et turul valitseb nõudlus. Mida suurem on sündmus või mäng, seda rohkem turge saab valida.

Betsafe`i Jalgpalli ennustused

Betsafe`il on jalgpalli suurte mängude jaoks, nagu Põhja-Londoni Derby, lai ennustuste valik. Ekraanil on üle 70 erineva panustamisvõimaluse. Need ulatuvad tavalisest vaste tulemusest, händikäpist, üldistest eesmärkidest ja esimese värava panusest nurkade arvuni, kollase kaartide arvuni ja lõpptulemuse ning eesmärkide arvu vahel.

Oleme aastate jooksul ja paljude Betsafe’i arvustustel, mida me oleme teinud, märganud, et ennustuste valikulaius muutub suuremaks ja suuremaks. Samuti on rohkem võite saadaval koos laia valikuga. Betsafe`il näib olevat aeglane ja kindel lähenemine ning see kasutab täiendavat Betsafe jalgpalli kihlvedude turgu samal ajal aina edasi arenedes.

Betsafe Kampaaniad

Betsafe tuleks tunnustada oma otse-kohese lähenemise poolest, kui tegemist on kihlvedudega. See on Betsafe reklaamlehe tsitaat

“Siin on algus. Kas oled valmis väljakutseks? Tõenäoliselt teil pole pikemas perspektiivis võimekust meid võita. Ja me tunneme, et meil veab, kas sul on sama tunne? “Betsafe`i meeskond

Praeguste kampaaniate osas ei leia enam Betsafe’i veebisaidil uute liitujate boonust, mis valmistab üsna palju pettumust ja me loodame, et see muutub varsti. Vahekaart, mis on väärt klõpsamist, on “Betsafe Boosts”, mida võib leida spordi alammenüüst – see sisaldab teatavate mängude / matši hinnaalandusi tavaliselt Betsafe jalgpalli jaoks, mis on üsna ahvatlev.

Kuigi Betsafe’i hobuste võidusõidu vallas ei osale, tundub, et selles valdkonnas oleks konkurentsil eelis.

Lõppjäreldus Betsafe`st

Lühidalt, kas Betsafe on parim online-spordikihlveovahendaja? Vastus on “Ei, rumal, sellist asja pole olemas!” Kuid kas Betsafe on kihlveovahendaja, kellega on väärt liituda? Siis me ütleksime “Jah!”

Pidame meeles, et see on spordi kihlveovahendaja, mis on alles lapsekingades. Kuigi see loodi 11 aastat tagasi,hakkas Betsson Grupp seda alles peale 2011. aastal omastamist, laiendama väljaspool Põhjamaid.

Niisiis, pole see praegu täiuslik ja selle kinnituseks on hobuste võiduajamise puudumine. Seal on valdkondi, mis vajavad parandamist – kas ma saan või ei saa teha väljamaksu,tuleb näiteks väljaselgitada. Kogu uue liituja boonuse asi on üsna segadust tekitav ja me loodame, et see muutub varsti. Võib-olla üritavad nad oma uutele klientidele läheneda, mis oleks tore, ootame ja näeme.

Kuid nagu me viitasime, on bettingexpert jälginud Betsafe pidevat kasvu kuu kaupa ja aastate kaupa, see lisab aina juurde funktsioone ja teeb parandusi, mis lõppkokkuvõttes võib hakata pakkuma klientidele palju paindlikumat toodet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *