Bet365link icon

Mine leheküljele

Kuidas registreeruda Bet365-s ?

Registreerimine Bet365-ga on lihtne ja võtab aega ainult kuni paar minutit, et sisestada oma isikuandmed ja kinnitada konto. Järgmistes etappides leiate ühe isiku üksikasjaliku instruktsiooni selle kohta, kuidas luua Bet365 uue konto.

1. Kõigepealt pääsen Bet365 veebisaidile otse selle lingi kaudu

2. Ülemises paremas nurgas olen leidnud ja klõpsanud nupule “Liitu kohe”

3. Uus aken oli vajalike tühikutega, mida mul registreerimiseks paluti täita

4. Täidan hoolikalt kogu vajaliku teabe. See on oluline, kuna Bet365 peab kontot kinnitama

5. Kindlasti kontrollige, kas olete täisealine! Soovi korral saate teha linnukese kasti, et saada Bet365-lt korrapäraselt e-posti märguandeid (boonuste ja sooduste jaoks)

6. Kui ma olen kõik välja täitnud, leian allosas rohelise nupu “Liitu kohe” – siis klõpsasin sellel ja registreerimine lõppes!

Kuidas registreeruda Bet365-s – samm-sammult

>>>Loo uus konto

Kuidas verifitseerida kontot?

Pidage meeles, et kui sisestate oma isikuandmed, valite ka oma kinnitamismeetodi. Bet365 pakkus mulle konto kinnitamist ID-ga, rahvusvahelise passiga või juhilubaga. Kui olen loonud oma konto Bet365-ga, sain neilt “tere tulemast“ meili. Ja kui ma tegin sissemakse, mängisin ja isegi võitsin teatud summa, nõudis Bet365 minu konto kinnitamist.
Pidin saatma Bet365-le skaneeritud koopia dokumendist, millega ma registreerisin. Skaneeritud koopia peab vastama registreerimisprotsessi käigus edastatud isikuandmetele.

Kuhu ma klikin oma konto kinnitamiseks? Mida ma valin?

Oma konto kinnitamiseks valisin paremal asuvast menüüst Teenindus -> Liikmed -> Minu konto -> Kinnitamine või identifitseerimine.
Siin on kaks kõige lihtsamat sammu, mida tegin, et Bet365-s tuvastamiseks:

1. Samm – saatsin oma ID-kaardi skaneeritud koopia (üks tagumise poole skannitud koopia ja üks esikaane skannitud koopia).

2. Samm – saatsin veel ühe ​​skannitud koopia, seekord oli see minu pass (juhiluba on ka võimalus).

Need kaks kontrollinõuet rakendas Bet365, et vältida suuremaid isikuandmete pettuse katseid.

Pärast lühikest ülevaadet saatis Bet365 mulle kirja, milles õnnitles eduka kinnitamise puhul.

Mida peaksime tegema, kui me unustame oma parooli?

Parooli taastamine on lihtne ja nõuab ainult mõne etapi läbitegemist. Olen proovinud protsessi ja siin on tulemus. Sisenesin Bet365 veebisaidile ja paremas nurgas leidisin nupu – “Ununenud parool?

Kui ma olin sellel klikkinud, laadis ette uus aken, mis mul oli vaja täita oma kasutajanime, e-posti, neljakohalise koodi ja muidugi sünnikuupäevaga.

Ma sisestasin kõik andmed korrektselt ja siis saatis Bet365 mulle e-kirja, milles kirjeldatakse, kuidas oma parooli taastada. Pärast seda läksin uude aknasse, kus sisestasin uue parooli.

Veebilehe disain ja struktuur

 

Bet365 veebisait on äärmiselt stiliseeritud ja hästi struktureeritud. Leidsin, et ettevõte on hoidnud puhtaid jooni ja kahepoolseid menüüsid. Bet365 veebisait on varustatud uusimate tehnoloogiatega ja saate hõlpsalt leida soovitud alajaotust või vastet.
Veebisaidil on kaubamärgi peamised värvid, milles valitseb roheline ja kollane, mis märgivad kihlvedusi ja panustamisvalikuid. Võistkondade nimed kuvatakse halli värviga. Läbivaatamise ajal nägin vasakpoolses menüüs spordiliike ja lehe allosas olid kontakti viisid, teave kihlveovahendajate kohta ja korduma kippuvate küsimuste loendit.

Bet365 struktuur ja disain

Hämmastav koormuskiirus ja dünaamiline panustamiseviis mõjutavad kindlasti üldmuljet. Bet365-il on multimiljoniline andmebaas reaalajas ja minu arvates kulub neil aega, reaalaja andmete ajakohastamiseks, vähem kui 2 sekundit.

Bet365 menüüde struktuur ja kujundus

Paljud mängijad, eriti need, kes on veebisaidil uued, saavad veebisaidi esmakordsel avamisel üllatuse osaliseks. Algul võib tunduda raske seal manööverdada, kuid juba mõne minuti pärast suudate leida kõike veebisaidilt mida soovite ja orienteerute vabalt menüüs.

1. Peamine horisontaalne menüü

Peamenüü kuvatakse lehe ülaosas (horisontaalselt), kus saate erinevate sektsioonide vahel valida. Kui ma viimati seda vaatasin, olid saadaval need sektsioonid – Sport, In-mäng, kasiino ja pokker. Kõik need andsid mulle erinevaid valikuid, kui olin neile klõpsanud.

2. Menüü kõigi olemasolevate spordialadega

Lehe vasakus servas leidsin Bet365-i menüü, mis sisaldab kõiki saadaolevaid sportimisalasi. Lisaks kõikidele spordialastele kihlvedudele olid tihti pakkumises ka praegused turniirid nagu meistrivõistluste liiga, Euroopa turniirid, Copa America või maailmameistrivõistlused. See menüü andis mulle võimaluse liikuda läbi kõigi spordialade ja kui ma valin, siis näen, et lehe keskosas on kõik vastav spordiala kohta laaditud. Ja lehe keskele laaditakse menüü, kus saab näha kõiki konkreetse spordiala kohtumisi, mis on jaotatud kuupäevade järgi, turniirid ja riigid.

3. Kesk menüü

Kui ma olen veebisaidi avalehel, näen, et keskne menüü on see, kus on otseülekanded. Rohkem tuuakse esile ka neid meistrivõistlusi, mis on mängijatele huvi pakkuvamad.
Kesksest menüüst võin ka kiirelt leida soovitud spordi valiku, samuti asetan oma panused erinevatel turgudel, mis kuvatakse minu elektroonilises kaardis.

4. Registreerimismenüü, Bet-Slip ja boonuspakkumised

Lehe paremal küljel on kõige olulisemad väljad – sisselogimiseks ja konto loomiseks. Ülaosas paremas nurgas olen märganud keelevahetuse nuppe, panuse keele muutmist ja “Teenustest”, millest saan rohkem lugeda reklaamide, vastutustundlike kihlvedude või minu konto jaotisest “Minu konto” kohta.
Iga valiku ja panuse panemise elektrooniline kaart kuvatakse paremal asuvates väljades. Ja allpool on tavaliselt väiksemad aknad, mis näitavad kõige värskemaid boonuspakkumisi.
Selle all on kõige parem panus voogesituse reaalajas. Siin ma näen, milline on tulemus ja milline on mängu minut, ilma et peaksite menüüsid sirvima.

5. Menüü allosas

See on veebisaidi viimane osa – nn jalusemenüü. Oma viimases versioonis märkasin selle menüü funktsioonide nuppe kiireks juurdepääsuks Bet365 poole pöördumiseks, hoiuste ja tagastamisteabe ning korduma kippuvate küsimuste kohta. Sellest jaotisest leidsin ka nutitelefonide ja tahvelarvutite kohta teavet Bet365 pakutavate mobiilsideteenuste kohta. All leidsin ka teavet litsentside kohta, mida Bet365 omab, ning linke viimaste tutvustuste kohta.

Kui populaarne on see kihlveovahendaja Google’i arvamuse kohaselt?

Järgmises veerus näete, võrreldes teiste kihlveovahendajatega, huvi selle kihlveovahendaja vastu, Google’i Trendi järgi. Veerg näitab ajaskaalat alates aastast 2004 kuni tänaseni. Loomulikult leiate selle veeru järgi Google’i otsingutulemused ja seotud tingimused.

Bet365 kasv vastavalt Google Trendsile

Saate ise näha tempot, millega Bet365 kasvab võrreldes selle ettevõtte teiste konkurentidega. Ettevõte on viimase kümne aasta jooksul kahekordistunud, isegi kolmekordistanud oma tulusid ja ressursse. See on selge näide, mida Bet365 on suutnud teha.

Spordikihlveod

See on Bet365 kõige tugevam omadus. Siin leidsin palju spordi- ja panustamissoovitusi. Siia kuuluvad kõik peamised turniirid ja liigad, samuti peaaegu ükskõik millise spordi alaliigid ja alagrupid.
Spordikihlvedude aluseks on jaotis, mis tekitab suurimat huvi ja mida kihlveovahendaja kliendid kõige rohkem külastasid. Bet365 on populaarne nende spordikihlvedude, väga suurte koefitsientide ja mitmesuguste turgude kombinatsioonidega. Kui ma sisenesin veebisaidile, nägin vasakul küljel kõiki pakutavaid spordialasid. Bet365-s võin kihla vedada jalgpalli, korvpalli, pesapalli, tennise, Ameerika jalgpalli, kulla, jäähoki, ratsutamise, võrkpalli, virtuaalse spordi ja paljude teiste eest. See on suur eelis, et kõigile eespool nimetatud spordialadele (eriti jalgpallile) on palju erinevaid kihlvedude kombinatsioone. Ma võin ka panustada poolajaga, kaartide arvu, nurkade, visete, eesmärkide ja händikäpiga.

Millised võimalused on panustamiseks olemas?

Bet365 pakub spordiala osas väga suurt koefitsenti. Üks põhjusi, miks ettevõte maailmaturu üle võttis, on sellel platvormil, et nad võrdlevad ennustusi kogu maailmast ja püüavad pakkuda veidi kõrgemaid, et isegi nende kõige kapriisemad kliendid oleksid õnnelikud. Tõenäosused on head mitte ainult jalgpallivõistlustel, vaid ka teiste populaarsete spordialadel, nagu korvpall, võrkpall ja tennis. Reaalaja võistluste tõenäosus on samuti üsna muljetavaldavad.

Millised koefitsiendid on saadaval?

Kui ma veebilehekülge viimati läbi vaatasin, pakuti järgmisi võimalusi:

• Osaline – tavaliselt kasutatakse Ühendkuningriigis, aga ka Lääne-Euroopas, Aasias ja Austraalias elavaid mängijad.
• Kümnendik – lemmiktüüp enamus Euroopa mängijatele. Seda tüüpi koefitsenti kasutatakse kogu maailmas, kuid enamasti Ida-Euroopas.
• Ameerika – nimi räägib enda eest. Seda kasutatakse Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja paljudes teistes riikides.

Ülemises parempoolses nurgas leiti nupu – “Koefitsent”, mis laeb alla rippmenüü, et vahetada omavahelisi koefitsiente.

Koefitsendi tüübi muutmine – Bet365

Erinevad kihlvedude võimalused ja turud

Bet365 võistlused ei piirdu kõige populaarsematega – võida, kaota või viik. Ma nägin rohkem kui 150 erinevat panustamispakkumist erinevatele turgudele. Nagu ma mainisin, lisaks kõige populaarsematele kihlveo valikutele on olemas ka mitmesugused ennustused komplektide, poolajaga ja mitmesugused muud iga spordi jaoks.
Lemmiku, jalgpalli, puhul leidsin Bet365-s turgudel ennustused: nurkade, visete, kaartide arvu, poolaja, esimese / viimase värava hindamise, Aasia händikäp ja paljud teised. Üks populaarsemaid panustamisviise on reaalajas mäng. Ka see on saadaval ja paljudel mängijatel on lemmikud ennustused sündmuste käigust, väravast või eesmärgist, mis on ülespoole või allapoole teatud punktiskoori.
Igal üritusel on nupp, mis näitab olemasolevate võimaluste arvu.
Kui vaatame teisi spordiüritusi, näeme, et Bet365 on võtnud endale võimaluse lisada maksimaalne turgude arv ja taaskasutamise võimalused otseülekannete jaoks. Bet365-s võin kasutada pangaülekannete lõpetamiseks valikut Raha-välja ja näha kõiki oma valikuid elektroonilisel kaardil.

Boonused Bet365 spordi osasAvatud Konto pakkumine

Nagu iga juhtiv kihlveovahendaja, pakub Bet365 täiendavaid lähtevahendeid ka uute klientide kontodele. Bet365-e spordiosas sain palju boonuseid nii jalgpallile kui ka tennisele ja korvpallile. Teatud aja jooksul värskendavad nad oma praegusi pakkumisi ja sageli avaldavad uusi ja huvitavaid soodustusi. Sellised soodustused on saadaval eriti selliste turniiride jaoks nagu meistrivõistluste liiga, maailmameistrid või Euroopa mängud. Allpool jagan boonuseid, mida pakutakse praegusel ajal.

Toode

Pakkumine

Bet365 Registreerimine (T&Cs)

Registreeri kasutajaks

Bet365 Euro mängud (T&Cs)

kuni 100% multipanustamiseks

Bet365 Tennis (T&Cs)

kuni 50% multipanustamiseks

Bet365 Euro Korvpall (T&Cs)

kuni 50% multipanustamiseks

Bet365 USA & Kanada Sport (T&Cs)

Kuni 50% Parley boonus

Boonus Euroopa jalgpalli mängude puhul

Kihlveotüüp

Boonus

Trebles

5%

4-folds

10%

5-folds

10%

6-folds

20%

7-folds

30%

8-folds

40%

9-folds

50%

10-folds

60%

11-folds

70%

12-folds

80%

13-folds

90%

14-folds and upwards

100% bonus

Mis on meie viimane arvamus?

See boonus on ette nähtud kombinatsioonideks või nn mitmeks panuseks. Bet365 esitleb teile 100% populaarsemaid turniire Euroopas, samuti grupifaasi ja meistrivõistlusseltsi eliminatsioonid. See pakkumine on ette nähtud 3 või enama valiku jaoks, mille puhul on 2 tingimust – teil panustate enne kohtumise algust ja see peab olema lõpptulemuse turg või mõlema võistkonna skoor.
Kui lõpetate kogu valiku raha väljavõtmise võimalusega, siis teie panust ei arvestata. Ja kui olete kasutanud osalist väljaostuvõimalust, siis teie boonus arvutatakse ülejäänud panuse summa põhjal.

Boonus tennise mängude puhul

Kihlveotüüp

Boonus

Doubles

5%

Trebles

7.5%

4-folds

10%

5-folds

15%

6-folds

20%

7-folds

25%

8-folds

30%

9-folds

35%

10-folds

40%

11-folds

45%

12-folds and upwards

50%

Lisateave meie viimasest ülevaatest

Selle boonusega võite saada kuni 50% täiendavat fondi juhtivate tenniseturniiride jaoks. Nagu eelmise boonuse puhul, on see ka kombinatsioonide või nn mitme panuse puhul. Et teie ennustused kvalifitseeruks, peate selle esitama enne mängu algust ja teie valikuid peab olema vähemalt kaks. Turud, mille peale peate ennustama, on järgmised: “Lõplik võitja”, “Esimese komplekti võitja” või “Määra panused” (üksik või paar).

Euro-korvpalli boonus

Kihlveotüüp

Boonus

Doubles

5%

Trebles

7.5%

4-folds

10%

5-folds

15%

6-folds

20%

7-folds

25%

8-folds

30%

9-folds

35%

10-folds

40%

11-folds

45%

12-folds and upwards

50%

Meie arvamus

Kõik pakkumised hõlmavad kõiki juhtivaid turniirid ja meeskonnad Vanast kontinendist. Siin on teil võimalus edukalt arvatavaid korvpallimänge saada kuni 50% boonust (paigutatud summa eest). Mängud peavad panustama otse veerusse ja need peavad olema vähemalt 2-le. Ennustuste tüübid, mis teil nende valikute tegemiseks peavad olema, on järgmised:

“Handicap” koos kahe võimalusega

“Total in the Game” koos kahe võimalusega

Boonust ei arvestata, kui olete kasutanud täielikku väljaostuvõimalust. Kui kasutate osalist väljamakset, arvutatakse boonus selle summa

alusel, millega olete mängust lahkunud. Nagu eelnimetatud pakkumiste puhul, on selle hulk 100 000 eurot.

Parley boonus kuni 50%

 

Kihlveo tüüp

Boonus

Doubles

5%

Trebles

7.5%

4-folds

10%

5-folds

15%

6-folds

20%

7-folds

25%

8-folds

30%

9-folds

35%

10-folds

40%

11-folds

45%

12-folds and upwards

50%

Mis on meie arvamus sellest pakkumisest? (ülevaade)

Siin saate ka võidetud summast 50% rohkem, kuid see reklaam on mõeldud spordile Ameerika Ühendriikidest ja Kanadast. Kõik korrapärased hooajad kaasatakse sellesse boonusesse, samuti Ameerika jalgpalli, korvpalliliigasi, hokit ja pesapalli turniire. Sellisel juhul antakse boonus mitme kihlveo võidu korral, mis on tehtud kahe või enama panustuse korral ja mis on vajalik ennustuse tegemiseks enne sündmuse algust.
Turud, kus peate ennustama, on väga erinevad – alates 2-võimalusega händikäpist kuni kogu punktiskoori kohta mängus ja poolajani. Raha väljavõtu valimine ei anna teile boonust. Kui kasutate osalist väljamakset, võidakse teie boonust arvutada mängul oleva summa alusel. Bet365 on eemaldanud nõuded minimaalsele koefitsendi määrale, mis võimaldab teil võita edukamalt.

In-play

Bet365 levitab tuhandeid üritusii, sealhulgas sporti peaaegu kõikidest riikidest, samuti meistrivõistlusi ja nende spordialade liigasi. Pakutav sort sisaldab iga pakkumise puhul üle 100 pakkumise. Siin on ennustuste dünaamika palju suurem ja Bet365 pakub koefitsiente, mis on nende konkurentsi seisukohast äärmiselt helded.
Pinnacle-l on samasugune võimalus mängida ennustusi, kuid nende turud on piiratud ainult 5-6 variandiga. Nüüd saate nendega registreerida Pinnacle peegli lingi kaudu.

>>>Liitu Bet365-ga

Reaalaja-voogesitus

Mitte ainult ei saa panuseid panna kõigele, mida reaalajas edastatakse, kuid ma võin jälgida ka konkreetset kohtumist otse Bet365 live-stream kaudu. Aasta jooksul kannab ettevõte üle tuhandeid mänge. Interneti-uudiste kohaselt on Bet365 kuulus selle poolest, et edastas esmakordselt 2009. aastal Ühendkuningriigi jalgpallimatši otseülekandes. Siin näidatakse võistlus otse ja Bet365 veebisaidi paremas ülanurgas, ma näen väikest akent, mis võimaldab jälgida valitud mängu kõiki sekundeid. Pildi kvaliteet on vaikne kõrge ja Bet365 suudab oma otseülekandeid alustada ka siis, kui teie Interneti-ühendus pole kõige parem.
Pean seda mainima, et Bet365 reaalajas voogesituse ärakasutamiseks peaksin oma kontol omama teatud summat.

Bet-Slip oma valikutega

Bet Slip rakendati Bet365-s ja varsti hakkasid seda kopeerima ka teised juhtivad kihlvedude pakkujad.
Ma räägin dünaamilisest elektroonilisest lisast, mis näitab teie valitud vastet.
Selle kihlvedude nägemisel võin näha iga valiku ja selle nime tõenäosust. Samuti arvutatakse selle vidina abil automaatselt koefitsientide summa. Sel moel näen, kui palju ma võin võita panuse alusel, mille ma olen teinud.
Ennustuse slip kuvatakse automaatselt konkreetse mängu ja selle turu valimisel.

Raha väljavõtmise võimalused

Pean märkima uskumatu võimaluse lõpetada kihlvedu, mis võimaldab mängijal jätkata ennustust. Minu kogemusena on Bet365 seda teinud nii, et raha väljavõtmise võimalus on saadaval peaaegu kõigi spordialade jaoks, sealhulgas teise ja kolmanda liiga mängude puhul. Sularaha väljavõtmise võimalusega suudan kontrollida oma ennustuste ja summade väljatöötamist, mida mulle pakutakse, kuid minu valikud ei lõppe veel sellega
Sularaha väljavõtmise valikut värskendatakse koheselt ja sellel ei ole suuri viivitusi konkreetse mängu vaheliste muutuste vahel, mis omakorda võimaldab mul ennustust suurema panusega lõpetada. Kasutan väljavõtmise võimalust enamasti jalgpallivõistluste, tennise ja mitte vähem populaarsete korvpallide ja võrkpallide panuste jaoks.

Virtuaalsport

See on Bet365-e suhteliselt uus, kuid väga populaarne sektsioon. Sellega leidsin virtuaalse kohtumisi mitte ainult jalgpalli, vaid ka spordialadel, nagu korvpall, tennis ja paljud teised. Paljudele inglaste lemmikuna on olemas hobuste ja hobuste võidusõit. On mõistlikud koefitsiendid ja üritus laeb alla väga kiiresti.
Kuigi need on virtuaalse spordiga seotud panused, on võidud reaalsed. Turud on erinevad iga spordiala jaoks ja sageli on juhtub üllatusi virtuaalsete kohtumistega rohkem, tänu millele olen võitnud palju suuremaid summasid.

Bet365 kasiinomängud

Bet365 kasiinos on palju online mänge. Laadin alla oma kasiinokliendi lehe ja sealt saan mängida sadu erinevaid kasiino mänge. Soodsamad mängud on kaardimängud, slotid ja videopokkerid. Samuti on olemas erinevad boonused ja lojaalsetele klientidele on alati soodustusi, mis suurendab raha ja võimaldab neil tasuta kasiinot mängida. Lisaks kõigile standartsetele ja mõnedele uuenduslikele mängudele pakub Bet365 kasiino ka nn Live Casino`t.
Reaalaja kasiino päris diileritega
See alamkategooria sisaldab kõiki tuntud mänge, kuid erinevus seisneb selles, et mäng on reaalajas ja ekraanil on tõelised krupjeerid. Kui ma viimati mängisin reaalaja kasiinos, viidi minu ja diilerite vaheline ühendus läbi kõrgresolutsiooniga kaamerate abil, mis kajastavad pilti koheselt. Nii on mul võimalus kodus kihlveo fantaasiad läbi elada, ilma et oleks vaja tegelikus kasiinos olla.
Selle funktsiooni üks eelis on see, et kui mängin päris diileritega, on mul suurem võimalus võita võrreldes elektrooniliste masinatega mängitud mängudega.

Pokker

Bet365 pakub oma klientidele võimalust mängida pokkerit läbi oma pokkeritoa ja võidakse kasutada erilisi boonuseid. Ma laadisin alla oma pokkerikliendi lehe, kuid võin mängida otse ka oma mobiili pokkeriprogrammi kaudu. On olemas erinevad freerollid ja VIP-programmid. Pokkeritoa eeliseks on see, et ma kasutan üht kõige usaldusväärsemat pokkeri platvormi ja kui ma esimest korda mängisin Bet365-ga, olin pokkeritoas, mis oli täidetud mängijatega, keda on lihtne võita. Mängijate tase on PokerStarsi, 888 või teiste pokkeri klientidega võrreldes suhteliselt madal. Palun lugege hoolikalt tingimusi.

Hoiused ja tagasivõtmine

Kui me viimaks kontrollisime kihlvedude makseviise, märkasime, et Bet365-l on mitmeid deposiidimeetodeid ja rahatagastamismeetodeid. Hea uudis on see, et ühtegi meetodit ei maksustata. Siin kasutasin kõige populaarsemaid meetodeid, nagu pangakaart, elektrooniline rahakott või nn eWallet. Pangaülekanded on samuti saadaval, kuid nendega pidin ma ootama 1-5 päeva, olenevalt sellest, kas need on tehtud tööpäevadel või mitte.
Bet365-te sissemakse peegeldub peaaegu kohe, samas kui erinevad taganemismeetodid võivad kaartide jaoks võtta aega 2-3 päeva, elektrooniliste rahakottide puhul mitu tundi ja pangaülekannete puhul nädala sõltuvalt sellest, kas nädalavahetused kattuvad või mitte.

1. Kuidas teha sissemakset Bet365-te?

Sammudes näitame teile, kuidas hoiustada raha Bet365-s. Selleks peate valima soovitud makseviisi ja järgima järgmisi samme:
• Esiteks login sisse oma kontole või loon konto
• Seejärel klõpsan paremas ülanurgas olevale nupule “Sissemakse”;
* Variant 2: ma saan sissemakse raha kasutada paremal oleval menüül – “Teenused” -> “Hoiused”;
• Avaneb uus aken, seega võin valida soovitud makseviisi;
• Siis lihtsalt sisesta vajalik teave;

Kuidas raha välja võtta Bet365-st?

Võite oma kontolt raha välja võtta, kasutades mitut erinevat meetodit, kui teie tehingud on nähtaval ükskõik millises kohas alates mitu tundi kuni 5 päeva jooksul.
Siin on samme raha väljavõtmiseks, mida kasutan, kui olen kogunud teatud summa:
1. Ma lähen Bet365 veebisaidi ülaosale;
2. Seejärel valin menüüst “Teenused” -> Võta raha välja“
3. Siis näen hoiuse meetodit, mida ma esialgu valisin;
4. Kasutan samu tagasivõtmise meetodeid nagu sissemakse tegemisel;
5. Järgmiseks sammuks sisestan väljamakse summa ja vajutan nuppu “Võta raha välja”;
6. Ootan tehingu tegemise aega;
7. Ja ongi kõik!

>>>Liitu Bet365-ga

Mobiiliversioon ja rakendused

Minu kogemuse järgi on nii selle brändi kui ka kõigi teiste juhtivate kihlveovahendajate jaoks arendatud Android-seadmetele ja iOS-i seadmetele mõeldud Bet365 mobiilirakendus. Ennustuste valikud, deposiidid ja väljavõtmise meetodid on peaaegu identsed Bet365 mobiiliversiooniga. Bet365 meeskond on kindlasti loonud nutitelefoni või tahvelarvuti kasutajate jaoks lihtsa ja kergesti kasutatava versiooni.

Mis vahe on Bet365 mobiiliversiooni ja rakenduste vahel?

Paljud kliendid kasutavad oma seadme Interneti-brauserit, et avada Bet365 mobiiliversioon ja panustada. Selleks on vaja ainult sisestada veebisaidi aadressi ja siis suunatakse teid automaatselt kihlvedude mobiiliversioonile. Mobiiliversiooni peamine omadus on see, et see ühildub kõigi seadmete ja on hea eraldusvõimega; see lihtsalt kohandub iga seadme jaoks.
Eelis:
• Bet365 mobiiliversiooni kasutamise eeliseks on see, et midagi pole vaja uuendada (võrreldes rakendustega). Ma sisestan lihtsalt veebiaadressi ja koheselt suunatakse edasi saidile, isegi kui kasutan 3G-d või aeglasemat ühendust. Mobiiliversioon ei sõltu kasutatavast platvormist (olenemata sellest, kas see on Android, iOS või Windows Phone) ja see laaditakse alla edukalt igasse operatsioonisüsteemi.

Puudus:

• Puuduseks on see, et pean alati avama oma seadme Interneti-brauseri ja sisestama veebiaadressi.
Aga mobiilrakendused?
Mobiilrakendustega on asjad veidi erinevad. Iga erineva platvormi jaoks on vaja teist rakendust. Nagu minu viimane proovimine näitab, saab Bet365 mobiilirakendusi otse alla laadida oma veebisaidilt või iTunes’i ametlikelt veebisaitidelt. Teine omadus, mis paistab silma paista, on see, et iga rakendus on konkreetse operatsioonisüsteemi ja seadme jaoks eraldi välja töötatud.

Eelis:

• Eeliseks on see, et iga kord ei ole vaja oma seadme brauserit sisestada ja rakendus on loodud spetsiaalselt minu seadme jaoks.

Puudus:

• Puuduseks on see, et pean värskendama mobiiliversiooni kogu aeg. Seda tuleks teha, et kõik rakenduse funktsioonid oleksid olemas.

Bet365-ga seotud ettevõtted

See on Bet365 programm, mis võimaldab kõigil saada brändi partneriks ja reklaamida neid veebis. Selleks peate minema Bet365 sidususe veebisaidile ja taotlema ennast partneriks, nagu ma tegin. Selleks pean täitma vormi, milles kirjeldatakse, kuidas kavatsen Bet365-te reklaamida, milliseid ideid mul on ja mille jaoks, lõpuks sisestage oma veebisaidi aadress.
Bet365 eelistab enamasti taotlejaid, mis on seotud spordi veebilehekülgedega. Seega, kui teil on ennustuste veebisait, milles leiduvad kihlveovahendaja arvustused või uued spordialad ja statistika, on teil suurem võimalus saada brändi partneriks.
Kui mulle anti heakskiit (kui teid heaks kiidetakse), saatis Bet365 mulle e-kirja, milles kinnitas minu sünnikuupäeva ja palus mul sisselogimisprotsessi saidil sisse logida. Seal leidsin mitmesuguseid reklaamimaterjale – bännereid, reklaamtekste, lingid saidi erinevale jaotistele ja loomulikult minu enda partnerkoodile! See kood annab küpsised, mis annab teada minu külalistest lehel ja külaline loendatakse Bet365 süsteemis, kui olen end ära registreerunud.
Bet365 partneritel on õigus saada 30% jagatud komisjonitasust. See tähendaks seda, et kui mängija kaotab 1000 naela, siis ma arvan maha kahjutasu suuruse 30%. Sel juhul saan 300 krooni.
Bet365 Partnerid pakub üksikasjalikku statistikat külastajate, registreeritud mängijate arvu, hoiustavate vahendite summa ja muidugi minu kontolt genereeritud puhastamata komisjonitasu kohta.

Kus ma liitun Partnerprogrammiga?

Kõik saavad sellel veebisaidil programmiga liituda: Bet365affiliates.com

Kasutajatugi

Oleme proovinud teisi meetodeid kontakteeruda operaatori tugimeeskonnaga. Võimalik on kasutada erinevaid võimalusi – e-posti, telefoni või otse veebivestluse kaudu. Bet365 tugimeeskond on saadaval 24/7, et aidata teil probleemide korral, mis teil võib olla, või vastab professionaalselt kõigile küsimustele. Nende klienditeenindusel on tase, mis ületab kõigi teiste kihlveovahendajate oma ja nende reageerimise aeg e-posti teel võtab aega vaid paar tundi.
Bet365 klienditeenindus on kahtlemata parim ja kõige professionaalsem, millega oleme kokku puutunud. Ühendkuningriigi eest vastutavad ainult eksperdid ja nad vastavad teie päringutele peaaegu koheselt vestluse või telefoni teel. Kui kasutate meilisõnumit, siis võib vastus võtta aega 2-3 tundi. Allpool oleme lisanud rohkem teavet selle kohta, kuidas Bet365-ga ühendust võtta. Kõik põhineb meie enda kogemustel.

Kontaktid

• Telefon
• Faks
•Abikeskus
• Live vestlus
• E-post

Hinnang ja kokkuvõte

>>>Liitu Bet365-ga

Bet365 on kahtlemata üks Interneti-kihlvedude maailma juhtidest. Kihlveovahendaja pakub suurt koefitsenti, ahvatlevaid boonuseid ja laia valikut spordialasid, mis eristavad kihlvedude turge. Bet365-l on ka kasiinode sektsioon, pokkerimänge, kus saate mõne sekundi jooksul teha deposiidi, kasutades üht paljudest makseviisidest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *