Boonuspaketid

*Uue mängija boonuse kuni 100 € saab kiiresti vabastada.

*Saate 5 € väärtuses turniiripileteid – proovige erinevaid põnevaid pokkerimänge.

*Võtke ette tervitusmissioon, millega teenida lisapreemiat.

Kuni 100€ kohta pakutav 100% boonus kantakse teie kontole niipea, kui olete kogunud pokkeripunkte. Lisaks on kuni 90 päeva pärast kasutajakonto loomist soovituslik mängida Beginners Welcome laudades. Nendes laudades on algajad mängurid nagu teiegi ning ainult Bet365 mängijad. Saadaval on laias valikus panuseid.

5€ rahamängu pileti saamiseks ja tervitusmissiooni aktiveerimiseks looge pokkeri ooteruumis alias. Kui soovite kuni 100 € uue mängija boonust, 5 € väärtuses turniiripileteid ja 10 tasuta keerutust, tehke esimene sissemakse/ülekanne pokkerikontole.
Looge alias, et asuda tervitusmissiooni täitma.

Missiooni täitmiseks ja 5 € väärtuses turniiripiletite teenimiseks logige kaks korda sisse (arvesse läheb ainult pokkeritarkvarasse sisselogimine arvuti või mobiilseadme kaudu), tehke pokkerikontole vähemalt 10 € suurune sissemakse või ülekanne ja osalege kahel kvalifitseerumispäeval kahel vähemalt kolme osalejaga Sit & Go turniiril.

Turneed

Sularahamängud algavad blind panustest summas 0.01/0.02€ ja kasvavad kuni 5/10€, samas kui turneede sisseostmine algab 0.1€ ja kasvab kuni 375€-ni, online pokkerifestivalidel veelgi kõrgemale. Saadaval on mitmed buy-in ja Sit and Go turneed.

Kokkuvõte

Sularahamängudes ja online pokkeris on iga päev sõna oteses mõttes kümneid tuhandeid mängijaid, mis tähendab, et mäng käib 24/7. Kui teile meeldib mägnida online pokkerit (tõenäoliselt te seda praegu ei loeks, kui ei meeldiks), siis on Bet365 pokkeri sektsioon just teile.

 

*Rakenduvad Bet365 kasutustingimused.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *