Kuidas registreeruda?

Järgnevate sammude abil saate saidil kiiresti registreeruda:

  1. minge sellelt lingilt Bet365 lehele;
  2. seejärel vajutage “Bet Now” (Tee panus) nupule (see suunab teid Bet365 menüüsse)
  3. vajutage “Registration”;
  4. süsteem suunab teid leheküljele, kus teil tuleb täita isiklike andmete info, näiteks: täisnimi, hüüdnimi, sünnikuu, -päev ja -aasta, elukohariik, aadress (maakond, tänav, maja nr, korteri number, korrus jne.), praeguse elukoha (linna) nimi, maakond, postiindeks, e-mail, keel, kasutajanimi, parool, turvakood;
  5. täitke info hoolikalt ja korrektselt;
  6. seejärel saadab Bet365 teile e-maili, kus kirjeldatakse, kuidas teie 100% tervitus-boonus võtta välja.

 

Kuidas kinnitada oma Bet365 konto?

Raha väljamakseteks Bet365-st tuleb oma konto kinnitada või valideerida.

Selleks tuleb teha järgnevad sammud:

Mine Bet365 leheküljel  “Services” (Teenused) jaotisesse -> “Members” (Liikmed),  -> “My Account” (Minu konto) -> “Verification” (Kinnitamine). Seal tuleb saata oma kahe dokumendi, näiteks juhiloa, ID kaardi või passi koopia.

Seejärel saadetakse teile järgneva paari päeva jooksul kinnitus e-mail, et teie konto on edukalt kinnitatud.

Boonused

Nende First Deposit Match pakub 100% boonust esimesele sissemaksele. Võrreldes muude online kihlveokontorite ja nende boonussüsteemidega, on tervituskinki suhteliselt lihtne realiseerida. Tarvis on vaid mis tahes spordikihlvedudes panustada oma deposiiti ja boonust koefitsendiga 1.5 vähemalt kolm korda. Pakutakse ka Kasiino soodustust: 100% boonus kuni 100€ kohta. Ka olemasolevaid lojaalseid kliente peetakse meeles. Nemad saavad kasu lõigata arvuaktelt hooajalistelt boonustelt, mis on samuti väga oluline.

Kokkuvõte

Bet365’l on kõrged turvastandardid pakkumaks oma klientidelt sajaprotsendilist meelerahu. See Inglismaa kihlveokontor on kahtlemata üks maailma interneti-kihlvedude liidreid. Kihlveokontor pakub kõrgeid koefitsente, ahvatlevaid boonuseid ning laia valikut spordikohtumisi, mis paistavad välja nende kihlveoturgude hulgast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *