Meie isiklik arvamus

Optibet on Baltkumi online spordikihlvedude platvorm. Olles olnud pildil enam kui 10 aastat, tähendab see, et Optibetil on pikaajalised ning kaalukad traditsioonid Balti turul. See kihlveokontor näitas, et on valmis vastu võtma maailmatasemel mängijaid ning otsustas, et on aeg hakata häid praktikaid korralikult kasutama ning äri laiendama.

Kihlveoinfo

Kuigi spordi alajaotus on suurepärane, saab raha teha ka poliitilistest ja kino sektsioonidest. Euroopa kihlveoteenuste kohta on see kihlveokontor keskendunud peamiselt jalgpallile. Pealegi on see maailmajao populaarseim spordiala. Nagu tavaliselt, pakuvad enamus mänge erinevaid turge ja valikut koefitsente. Live panustamine on parim viis teenida kiirelt raha, kui mängijana teate mida teete.

Boonused

Käesolevad boonuspakkumised on kõigi standardite kohaselt üsna head. Uue kliendina saate 60€ riskiboonust. Samuti on Optibetil väga hea kasiinode valik hiiglasliku 500€ boonusega ja 200 tasuta spinniga igas kasiinomängus.

Harilikult on raha sissemaksete tehingu teostamine kohene ning välja maksmine toimub ühe tööpäeva jooksul. Parim asi selle juures on, et maksimaalset raha väljamakse summat pole määratud.

Hinnang ja kokkuvõte

Optibet töötab koos olulisemate tarkvara-arendajatega, mis segitab, kuidas nad suutsid nii kiiresti oma mängude kogu laiendada. Lisades hea veebilehe ja tervitus-boonused spordi ja kasiinomängudele töötab üsna hästi. Üldiselt on Optibet hea valik, kui otsite usaldusväärset ja turvalist kihlveokontorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *