Kihlveoinfo

Bet365 poolt pakutavad kihlvedude võimalused on peaaegu piiramatud. Teenused sisaldavad laias valikus kihlveovõimalusi, eriti Euroopa jalgpalli võistlusteks ja turniirideks. Lisaks suurepärastele spordi-kihlvedude võimalustele, pakub Bet365 usaldusväärset platvormi ka kasiinomängudele.

Võimalused

Bet365 kui Euroopa ja Ühendkuningriikide ühe peamise kihlveokontori jaoks on loomulik võrreldes oma konkurentidega pakkuda suurepärasemaid võimalusi. Õigupoolest on võimalik kasutada peaaegu kõiki online-mängurluse maailmas teadaolevaid võimalusi. Juhtivas online kihlveokontoris saavad mängurid valida arvukate jalgpalli kihlveoskeemide vahel, nagu näiteks täisaeg, poolaeg, esimene ja viimane väravalööja, topeltvõimalus, Aasia händikäp, händikäp, nurkade arv, esimene pool, esimene ja viimane kaart, karistuslöök või esimese värava aeg.

Boonused

Magusaim osa igas hasartmängus. Ühendkungingriikide juhtiv kihlveoteenuse pakkuja on boonuste osas väga helde. Boonust pakutakse 100% teie esimesest 50€ sissemaksest. See tähendab põhimõtteliselt, et teete sissemakse 50€ ning saad 50€ boonust lisaks (Rakenduvad Bet365 Kasutusjuhised). Võrreldes teiste kihlveokontorite ja nende boonussüsteemidega, on seda väikest tervitus-kinki lihtne saada. Vaja on vaid panustada saadud summa mis tahes valitavasse spordiennustusse ning kanda üle oma deposiit ja bet365 boonus koefitsendiga 1.50 kolm korda.

Bet365 Kasiino boonus on 100% 100€ deposiidi kohta. Siin aga tuleb panustada oma deposiiti ja boonust 35 korda enne raha välja võtmist.

Detailid

-Cash Out – Bet365 pakub cash-out funktsiooni laiale valikule turgudele erinevatel spordialadel, et klientidel oleks võimalus kasutada oma raha jooksvalt mis tahes spordiala või ürituse faasis.

-Live Streaming – Bet365-l on nii arvuti- kui mobiilisaitide kasutajatele tuhandeid üritusi laias valikus spordialades. Rakenduvad geograafilised piirangud.

-In-Play Betting – niipea kui üritus on alanud, on teil võimalik panustada arvukatel erinevatel turgudel.

Raha sisse- ja väljamaksed

Bet365 pakub laialdast valuutade kasutamise võimalust mitmetele riikidele, toetades enam kui 10 erinevat valuutat. Nad pakuvad laialdast sissemaksete võimalust enim tuntud deebet- ja krediitkaartide, e-rahakottide ja voucherite abil, samuti toetavad pangaülekandeid ning tšekke üle Ühendkuningriigi ja Euroopa. Kõigi nimetatud võimaluste abil saate raha koheselt oma kontole. Väljamakseid saab teha samade makseteenuste abil nagu sissemakseid. Siiski pole väljamaksed kohesed ning tavaliselt võtab maksete töötlemine aega 1 – 3 tööpäeva. Minimaalne ja maksimaalne väljamaksete summa võib samuti erineda, kuid enamiku tehingute puhul on see 5€ kuni 20 000€.

*Rakenduvad Bet365 kasutustingimused.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *